reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam głupie pytanie [emoji2960] (chociaż na tym forum chyba takich nie ma)
Więc czyyyyy - ja mogę czuć i odczuwać dyskomfort jak mi się przemieszcza (ładnie to ujmując) treść pokarmowa w jelitach ?
Bo nie ukrywam, że po dwójeczce czuje się o wiele lepiej [emoji41]
Może tak być. A masz tak ze wszystkim czy po jakichś konkretnych pokarmach?. Bo zachcianki w ciąży swoją drogą a rzeczy które stwierdzamy że akurat teraz szkodzą swoją. Ja nie mogłam jeść papryki i pomidorów. Samopoczucie jakby struła się nimi za każdym razem jak jadłam.
 
O matko matko! Trzymam kciuki! Daj koniecznie znać! [emoji173] A jak się czujesz?
Psychicznie się męczę wiadomo a fizycznie sama nie wiem. Laski mówią, że za każdym razem są inne objawy a że to moje pierwsze ivf to pewnie nie da się tego w żaden sposób porównać do naturalnej ciąży. Kawa mi mniej smakuje, jem więcej, cycki nie napęczniały mi jak wtedy tylko trochę bolą. Brzuch czasem kuł, czasem jak na okres bolał, w większości nic nie czuję. Jedynie co to kontrolnie sprawiłam sobie dzisiaj orgazm, bo wtedy kuło mnie przy skurczach macicy i teraz trochę pociągnęło. Mówili, że można tydzień po transferze. Cholera wie[emoji23] jutro się okaże[emoji23]
 
Hej, jeśli któraś interesuje natrafiłam na ciekawy artykuł o przeprowadzonych badań nt tego jakim predyktorem zajścia w ciążę są badania popularnych hormonów co jak się okazuje są zdecydowanie bardziej użyteczne w ustaleniu leków i dawek do stymulacji niż predykcji samego zajścia w ciążę..

Czyli wychodzi na to, że ważniejszy jest sam fakt owulacji niż zasób pęcherzyków?
 
Hehhe, od urodzenia siostrzenicy;)
Jej dziewczyny, wzielam książkę do ręki do poczytania, wszystkie światła zapalone w pokoju, a ja zasnęłam... 1.5h.. I gdyby nie telefon to jeszcze bym spala.. masakra. Niewiarygodne [emoji85][emoji87]
To jest ciąża! Czytałam gdzieś, ze babka w ikei na dziale chustawek do ogródka zasnęła 😜
 
reklama
Ja robiłam na NFZ. Skierowanie wystawiła mi moja miejscowa dr. Nie wiem gdzie można robić w Krakowie, ale do duze miasto , więc myślę,ze na pewno w jakimś szpitalu na ginekologii. Zaraz może któraś dziewczyna Ci podpowie, mi podpowiedział i dzięki temu aoszczedzilismy 1.5tys bo tyle kosztuje histeroskopia w klinice;)
W szoku jestem, tyle to kosztuje? 😱
 
Do góry