reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana pisałam wcześniej że nie dałam rady dziś wstać i zrobić. Boli mnie brzuch tzn cały kuje a cycuszki zaraz mi pekna :( nie chce przyciagac złych mysli dlatego zabieram sie za zastrzyk teraz i czekkamy do jutra 😘
Cieszę się że Was mam 🌻🌼
Aaaa a specjalnie weszłam teraz żeby tylko zobaczyć wynik 😊
Moze to dobry znak te bóle cyckow 😁
 
Dziewczyny, mam pytanie czy robiłyście histeroskopie prywatnie czy na NFZ? Jak dostać skierowanie na NFZ? I gdzie można zrobić w Krakowie ( prywatnie i na NFZ)?
Bo myśle, ze to tez dobrze by było zrobić przed kolejna procedura...
Ja robiłam tak pół na pół 😊Znaczy robiłam normalnie w klinice, ale klinika ma umowę z nfz i placilam tylko za narkozę, samo badanie było za darmo.
 
Ta ponoc fajna, i ma 2 część juz chyba jak jest dzidzia. Ja tez coś sobie pewnie kupie na spokojnie.. Ale dziś zaczelam czytac akurat ta druga, bo mama jest w szpitalu na dłuższej rehabilitacji to jej podrzuce do czytania.
W ogole chcialam sobie dziś zamówić ze strony mamaginekolog segregator " jestem w ciazy ". I nie zamówiłam.. jakoś się bałam jeszcze i stwierdziłam,że poczekam..
I ja sie boje jeszcze cokolwiek planowac czy kupować. Kurde bo oczywiscie internet madry i mi tu podsyla rozne strony. I tak sobie mysle ze ja to jestem taka strachliwa. Ze przeciez nie musi byc krwotoku. Moze przestac bic serduszko. Tak po cichu. Tak sie boje. Glupia jestem! Zamiast sie cieszyć. Mam takie zmiany nastroju ze bedzie dobrze ze jest fajnie. A potem glupoty w glowie😔
 
Dziewczyny, mam pytanie czy robiłyście histeroskopie prywatnie czy na NFZ? Jak dostać skierowanie na NFZ? I gdzie można zrobić w Krakowie ( prywatnie i na NFZ)?
Bo myśle, ze to tez dobrze by było zrobić przed kolejna procedura...
Ja robiłam na NFZ. Skierowanie wystawiła mi moja miejscowa dr. Nie wiem gdzie można robić w Krakowie, ale do duze miasto , więc myślę,ze na pewno w jakimś szpitalu na ginekologii. Zaraz może któraś dziewczyna Ci podpowie, mi podpowiedział i dzięki temu aoszczedzilismy 1.5tys bo tyle kosztuje histeroskopia w klinice;)
 
I ja sie boje jeszcze cokolwiek planowac czy kupować. Kurde bo oczywiscie internet madry i mi tu podsyla rozne strony. I tak sobie mysle ze ja to jestem taka strachliwa. Ze przeciez nie musi byc krwotoku. Moze przestac bic serduszko. Tak po cichu. Tak sie boje. Glupia jestem! Zamiast sie cieszyć. Mam takie zmiany nastroju ze bedzie dobrze ze jest fajnie. A potem glupoty w glowie[emoji17]
To chyba normalne wiesz? Mi tez nachodzą zle mysli i po chwili się pukam w głowę!!! Myślę,że tak jak dziewczyny nam tutaj piszą, strasz nam będzie towarzyszył CIAGLE.. A ja tez marzę o tym, by cieszyć się ciaza ;) I wierze,ze bedziemy;)
 
A i ja juz planuje ile zjem 😁😁😁 jestem łasuch. A w ciazy bardziej mnie kreca ogorki i kabanosy hehe. Ale na paczusie czekam😁
Ja jakoś nie mam zachcianek ale łasuchem zawsze byłam 😂 Ale w ciąży jakoś specjalnie mnie nie ciągnie (całe szczęście). Też zastanawiam się ile zjem. Tylko skąd ja je wezmę ? Bo u nas te ze sklepu to można prosto do śmietnika wyrzucić, a jak robiłam ostatnio (2 lata temu 😂) to średnio mi wyszły 😑
Wymyślę coś na pewno 😎
 
reklama
Ja robiłam na NFZ. Skierowanie wystawiła mi moja miejscowa dr. Nie wiem gdzie można robić w Krakowie, ale do duze miasto , więc myślę,ze na pewno w jakimś szpitalu na ginekologii. Zaraz może któraś dziewczyna Ci podpowie, mi podpowiedział i dzięki temu aoszczedzilismy 1.5tys bo tyle kosztuje histeroskopia w klinice;)
No właśnie jak by się udało na NFZ to bym wolała 😅
 
Do góry