reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde no tak mnie naszło i uspokoić się nie mogę [emoji24] to straszne jak myśli mogą człowieka przerazić do tego stopnia ze delirium gotowe
A ja nawet nie wiem ile moj zarodek mierzy. Albo nie zakodowalam. Myślę ze serduszko może pojawic sie nawet jutro. Nie mysl o tym:) wiem wiem...mowi to ta co sieje panike sama w każdej godzinie prawie😅
 
A ja nawet nie wiem ile moj zarodek mierzy. Albo nie zakodowalam. Myślę ze serduszko może pojawic sie nawet jutro. Nie mysl o tym[emoji4] wiem wiem...mowi to ta co sieje panike sama w każdej godzinie prawie[emoji28]

No bo generalnie ten mój zarodek to już 7mm ma. Może babce się nie chciało szukać serca? W sumie to szybko robiła i w sumie szukała głównie zarodka i mówiła ze na serce jest za szybko i będzie za tydzień a ja teraz patrzę na wiek ciąży i porownalam z Twoim i kurde no już powinno być serce i w płacz
 
W szoku jestem, tyle to kosztuje? [emoji33]
No a gdzieś wyżej napisala Netia, ze 2800 U niej?
Ja po 2 nieudanym transferze przez telefon powiedzialam do lekarza ze przed 3 może coś dobadac, sprawdzić.. I on wtedy wspomniał o histeroskopii. Dziewczyny tutaj tez pisały,ze robiły. A,ze ja miałam laparoskopie na NFZ to zapytalam swojej dr czy mi da skierowanie i chcialam jechac na Szczecin. A ona,ze moze mi na miejscu zrobic;) tylko czy klinika uzna opis od nas. Lekarz jak najbardziej za, więc się udało. W sobotę mnie zbadala A w pon juz mnie wcisnela do szpitala i mialam zabieg. Przy okazji mi podrapala macice. Długo po tym nie mialam @ ale 3 transfer udany;) macica byla czysta ale przy trzonie chyba już byky ogniska endometriozy i je od razu wypalila;)
 
Jejku ciesz się! [emoji846] Ja Wam wszystkim Kochanetak dobrze tutaj życzę z całego serca, ale do Ciebie mam szczególny sentyment pod tym względem, bo miałyśmy transfer w tym samym czasie i cieszę się, ze Tobie się udało, wiec przestań już myśleć o głupotach, przesyłam Ci swoją energię żebyś cieszyła się ciąża! Ja wierze, ze mi kiedyś tez się uda, będę próbować do skutku! Wiec poczuj ta kumulacje sił i zamawiaj ten kalendarz ciąży [emoji1]
Dziękuję kochana! Ja wiem,ze Tobie też się niedługo uda;) każdej sie uda, bo my wszystkie tu waleczne ;) zamówię sobie, zamowie;) po następnej wiyzcie;)
 
reklama
Do góry