reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To chyba normalne wiesz? Mi tez nachodzą zle mysli i po chwili się pukam w głowę!!! Myślę,że tak jak dziewczyny nam tutaj piszą, strasz nam będzie towarzyszył CIAGLE.. A ja tez marzę o tym, by cieszyć się ciaza ;) I wierze,ze bedziemy;)
Jejku ciesz się! 🙂 Ja Wam wszystkim Kochanetak dobrze tutaj życzę z całego serca, ale do Ciebie mam szczególny sentyment pod tym względem, bo miałyśmy transfer w tym samym czasie i cieszę się, ze Tobie się udało, wiec przestań już myśleć o głupotach, przesyłam Ci swoją energię żebyś cieszyła się ciąża! Ja wierze, ze mi kiedyś tez się uda, będę próbować do skutku! Wiec poczuj ta kumulacje sił i zamawiaj ten kalendarz ciąży 😄
 
reklama
Czyli wychodzi na to, że ważniejszy jest sam fakt owulacji niż zasób pęcherzyków?
Tak i napewno wiek co jednoznacznie nie jest tu przedstawione ale można wywnioskować że już później do samej ciąży też dochodzi jak jest owulacja ale może zająć to poprostu więcej cykli. Przy in vitro ma to jeszcze większe znaczenie gdyż jest większe prawdopodobieństwo iż zarodek będzie wadliwy co może wydłużyć czas starań. Dlatego badanie pgd może skrócić czas starań, tak to do mnie przemawia...
 
Ostatnia edycja:
Ja ci mogę polecić super łatwe i szybkie mini pączki. My je uwielbiamy i często je robię. Może się skusisz?
Nie wiem czy odczytasz, trzeba mieć Pinteresta

Fredzia Ty mnie ciagle zaskakujesz 😄, paczki w 5 min? O ja, to teraz się w pracy nie wykręcę żeby przynieść coś polskiego 🙈
 
Dziewczyny weźcie mnie uspokojcie, jakieś dziwne myśli do mnie niespodziewanie przyszły. Czy to ze dzisiaj nie było serca to znaczy ze coś nie tak z ciaza? Nie wiem może wina sprzętu? Wielkość zarodka 0,72cm to chyba już powinno być???

Boże matka wariatka, tłumacze sobie ze może sprzęt słaby itd ale wiecie jak to jest [emoji24][emoji24][emoji24]
Spokojnie, Twój dzidziuś przerwał pracowite noce, dźwiganie, wiec sie nie martw! Ciesz się ciąża! Ile bym za to dała 🙂
 
reklama
Może tak być. A masz tak ze wszystkim czy po jakichś konkretnych pokarmach?. Bo zachcianki w ciąży swoją drogą a rzeczy które stwierdzamy że akurat teraz szkodzą swoją. Ja nie mogłam jeść papryki i pomidorów. Samopoczucie jakby struła się nimi za każdym razem jak jadłam.
Hmmmm muszę się zastanowić nad tym 🧐 bo wczoraj jadłam paprykę No i miałam spotkanie z kibelkiem. Dałaś mi do myślenia, dzięki 😊
 
Do góry