reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dawno mnie tu nie było więc tak szybko opowiem moją historię.
W grudniu 2018 urodziłam córkę po zaplodnieniu in vitro. Wcześniej bardzo długo się staraliśmy o dziecko . 4 Inseminacje i nic udało się po in vitro. Dziś zrobiłam sobie 3 testy ciążowe(okres się spóźnia ok 10 dni ) i wszystkie wyszły pozytywne. Szok, niedowierzanie czy to możliwe
Dziś zrobiłam bete wynik 1055 . Teraz muszę się jak najszybciej zapisać do lekarza bo wróciłam z nart a tam wiadomo wiele upadków i winko grzane 😁 normalnie szok
 
A to fajnie Ci się udało :) a lekarz sam Ci mówił, żeby zrobić, jakieś wskazania czy sama chciałaś jako jedno z badań wywiadu?
Lekarz mi zalecił, po drugim nieudanym transferze. Udało się zaoszczędzić 2800,bo tyle to kosztuje w klinice poza tą pulą nfz. Niestety mimo wyciętych polipów u mnie nie nie było spektakularnego efektu po histeroskopii. Znaczy kolejne 2 transfery też się nie udały.
 
Ja jakoś nie mam zachcianek ale łasuchem zawsze byłam [emoji23] Ale w ciąży jakoś specjalnie mnie nie ciągnie (całe szczęście). Też zastanawiam się ile zjem. Tylko skąd ja je wezmę ? Bo u nas te ze sklepu to można prosto do śmietnika wyrzucić, a jak robiłam ostatnio (2 lata temu [emoji23]) to średnio mi wyszły [emoji58]
Wymyślę coś na pewno [emoji41]
Ja ci mogę polecić super łatwe i szybkie mini pączki. My je uwielbiamy i często je robię. Może się skusisz?
Nie wiem czy odczytasz, trzeba mieć Pinteresta

 
Dziewczyny weźcie mnie uspokojcie, jakieś dziwne myśli do mnie niespodziewanie przyszły. Czy to ze dzisiaj nie było serca to znaczy ze coś nie tak z ciaza? Nie wiem może wina sprzętu? Wielkość zarodka 0,72cm to chyba już powinno być???

Boże matka wariatka, tłumacze sobie ze może sprzęt słaby itd ale wiecie jak to jest [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Ja ci mogę polecić super łatwe i szybkie mini pączki. My je uwielbiamy i często je robię. Może się skusisz?
Nie wiem czy odczytasz, trzeba mieć Pinteresta

Uuuuuuu ;) chyba się skuszę 👍🏼 Trzeba się zaopatrzyć w twaróg 😎
Dzięki mała 😊
 
Do góry