reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • 20200211_182625.jpg
    20200211_182625.jpg
    730,1 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Hej, jeśli któraś interesuje natrafiłam na ciekawy artykuł o przeprowadzonych badań nt tego jakim predyktorem zajścia w ciążę są badania popularnych hormonów co jak się okazuje są zdecydowanie bardziej użyteczne w ustaleniu leków i dawek do stymulacji niż predykcji samego zajścia w ciążę..

 
No to mega przeróbka[emoji3590]Mój M to nie ma takich zdolności...
patrzyłam w necie na takie kitchen helpery, ale nowe są mega drogie, więc chyba poszukam jakiejś rozsądnej używanej alternatywy
Ej godzina roboty. Listewki kupione w leroy, uciete na odpowiednia dlugosc i przybite do reszty. Serio latwizna, a dziecko ma frajde.
 
Czyżbyś nas okłamała co do swojego wieku [emoji12][emoji12][emoji12]
Hehhe, od urodzenia siostrzenicy;)
Jej dziewczyny, wzielam książkę do ręki do poczytania, wszystkie światła zapalone w pokoju, a ja zasnęłam... 1.5h.. I gdyby nie telefon to jeszcze bym spala.. masakra. Niewiarygodne [emoji85][emoji87]
 
Ja właśnie chce kupic sobie jakieś książki o ciąży etap po etapie. Tylko z pozycji zagranicy ciężko. Wiem ze w Empiku są
Ta ponoc fajna, i ma 2 część juz chyba jak jest dzidzia. Ja tez coś sobie pewnie kupie na spokojnie.. Ale dziś zaczelam czytac akurat ta druga, bo mama jest w szpitalu na dłuższej rehabilitacji to jej podrzuce do czytania.
W ogole chcialam sobie dziś zamówić ze strony mamaginekolog segregator " jestem w ciazy ". I nie zamówiłam.. jakoś się bałam jeszcze i stwierdziłam,że poczekam..
 
reklama
Do góry