reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ha😀zrezygnowałam😁
stwierdziłam że 0 będę w stanie sama zinterpretować 😊A i tak obstawiłam się lekami tak, że prg mi nie zabraknie, nie ma takiej opcji. Więc na betę plus prg&estradiol idę w poniedziałek 23.12 (6dpt),potem powtarzam dla świętego spokoju 10dpt po świętach 27.12,a potem szykuję się na gruby melanż na sylwestra. Powiem Wam, że wczoraj pierwszy raz widziałam zarodek, który już wychodził z otoczki w momencie podawania. Śmieszny widok😊
Ale embriolozka mówiła, żeby nie spieszyć się, bo nawet dla tych 5ek to różnie bywa, nie zawsze są szybsze. Na szczęście 5dpt wypada w niedzielę, więc głupie pomysły nie dojdą do skutku i tak😊
A Ty jak to planujesz, skoro transfer 24?
No jak wychodził z otoczki to może dobry znak :D mój 5niowy 3AB ostatnio ja crio już też z otoczki wyszedł.. Wyglądał jaka zlecone zarodki :D Jutro mam kwalifikacje do transferu, jak wszystko ok to w wigilię a badań betę 30.12 bo to będzie 6dpt.. Nie biorę tych durnych weryfikacji bo i tak muszę morfologie badać po accofilu ale to w inne dni przypada... Zobaczymy jak to będzie! Jeszcze tak leniwych świat nie miałam :laugh2:
 
Hej dziewczyny,
Odebrałam dziś wyniki genetyczne i mam gen MTHFR 1298A-C - układ homozygotyczny nieprawidłowy.
MTHFR c677C prawidłowy. Czy któraś z Was wie może co to znaczy ? Jestem przerażona ;/
 
Kurcze jest przyrost niby w normie. Ale tyłka nie urywa. W 6 dpt - 10,9, a dziś 8 dpt - 28,5. Niby przyrost 170 procent, ale chyba tak niskich bet tu nie widziałam i żeby wróżyło to ciążę ☹ co myślicie?
@motylek24 miala niska bete i wszystko by ło dobrze. Sprawdzaj dalej przyrosty, nie wszystko stracone. Trzymam kciuki.
 
Dziewczyny !!
Poszłam na usg bo teraz jest jakoś inaczej ze robią położne prEd wizyta u lekarza i nagrywają to dla niego lub coś.
One mnie 10 razy pytały czy miałam podany jeden zarodek!
Wychodzi na to ze mam dwa pecherzyki!
Jestem w takim szoku ! Ja nawet nie wiedziałam ze jest możliwość ciąży bliźniaczej przy jednym!
Podpowiedzcie !
Jestem w takim szoku ze prawie z fotela spadłam.[emoji79][emoji85]Zobacz załącznik 1058225
Cudowna wiadomość!!
 
reklama
Do góry