reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Acha czyli mimo wszystko krwiak może być, a długi czas Ci się oczyszczał? Brałaś jakieś lęki przeciwzakrzepowe pomimo krwiaka? Teraz już mam nadzieję wszystko u Ciebie w porządku :happy:
Moje maluchy już na świecie. Krwiak oczyszczal się prawie 3 tygodnie.. plamolam całe 3 tygodnie i leżałam plackiem. Ja już wcześniej odstawiła neoparin więc tu nie pomogę...
 
Moje maluchy już na świecie. Krwiak oczyszczal się prawie 3 tygodnie.. plamolam całe 3 tygodnie i leżałam plackiem. Ja już wcześniej odstawiła neoparin więc tu nie pomogę...
Super że wszystko dobrze się u Ciebie skończyło :happy: ja dowiem się w poniedziałek pewnie dokładniej co to było, póki co muszę czekać , neoparin będę chyba brać dalej ale z acardem bije się z myślami czy wziąć.
 
3.5 tyś to jeszcze do zniesienia... Ja przy ostatniej stymulacji jak konczylam ja na początku stycznia 2013 prawie 5tys! Wtedy nic nie refundowano w Polsce jeszcze.. zaczęli jak już byłam w ciąży :oo:. Teraz zaś jak wróciłam po resztę to się nie kwalifikuje na refundację, tu bo mam już jedno dziecko, w Polsce bo już podatków tu nie płacę.. jakoś nie jest mi ta refundacja dana haha!
I tak w porównaniu do leków z refundacją to jakiś kosmos ..
 
Dobre pytanie . Ja brałam normalnie przed badaniem .. i nie zastanawiałam się nawet nad tym czy można czy nie ..
Dobre pytanie . Ja brałam normalnie przed badaniem .. i nie zastanawiałam się nawet nad tym czy można czy nie ..
Przy badaniu tsh powinno się przyjac euthyrox po ;) ja kilka lat brałam przed badaniem zanim endokrynolog uswiadomila mnie, ze tak nie wolno
 
Dobre pytanie . Ja brałam normalnie przed badaniem .. i nie zastanawiałam się nawet nad tym czy można czy nie ..

@Aduś16 euthyrox bierzesz po badaniu, endokrynolog przed transferem mnie uświadomiła, wcześniej źle się badalam

Pytałam i mówiła żeby brać wszystkie leki tak jak dotychczas, ale najpierw poszła się innego lekarza dopytać bo sama dokładnie nie wiedziała...także za bardzo zorientowana w temacie nie była.

Az mnie zmrozilo jak przeczytałam pierwszy post... Uff, dobrze że wyniki usg w porządku. Jest szansa, że w poniedziałek zobaczysz serduszko, ale to w sumie zależy od sprzętu w klinice.
 
reklama
@Aduś16 euthyrox bierzesz po badaniu, endokrynolog przed transferem mnie uświadomiła, wcześniej źle się badalam



Az mnie zmrozilo jak przeczytałam pierwszy post... Uff, dobrze że wyniki usg w porządku. Jest szansa, że w poniedziałek zobaczysz serduszko, ale to w sumie zależy od sprzętu w klinice.
No właśnie tak się zastanawiam czy już będzie widać serduszko, ale to będzie 6t4d więc już chyba powinno być prawda? Ja póki co trochę ochłonęłam ale strach pozostał, zawsze coś...
 
Do góry