reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie tak się zastanawiam czy już będzie widać serduszko, ale to będzie 6t4d więc już chyba powinno być prawda? Ja póki co trochę ochłonęłam ale strach pozostał, zawsze coś...

Serduszko pojawia się z reguły między 6t1d a 7t4d. Był kiedyś przypadek, że rano nie było serduszka a wieczorem już tak ;)
Ale myślę, że u ciebie już powinno być, będziemy czekać na dobre wiadomości :D
 
reklama
Pytałam i mówiła żeby brać wszystkie leki tak jak dotychczas, ale najpierw poszła się innego lekarza dopytać bo sama dokładnie nie wiedziała...także za bardzo zorientowana w temacie nie była.
No po IP zbyt wiele oczekiwać nie można. Ostatnio zauważyłam ze wiedza lekarzy o IVF jest kiepska a szkoda bo to powinno być na wyższym poziomie.
 
Serduszko pojawia się z reguły między 6t1d a 7t4d. Był kiedyś przypadek, że rano nie było serduszka a wieczorem już tak ;)
Ale myślę, że u ciebie już powinno być, będziemy czekać na dobre wiadomości :D
Dzięki kochana :happy: mam nadzieję że już wszystko będzie ok i że dzidzia nie będzie już mi serwować takich atrakcji :wink:
 
No po IP zbyt wiele oczekiwać nie można. Ostatnio zauważyłam ze wiedza lekarzy o IVF jest kiepska a szkoda bo to powinno być na wyższym poziomie.
Lekarka sama mi nawet wprost powiedziała że niezbyt wiele wie o ciąży po in vitro i pójdzie dopytać innego lekarza, na prawdę przykre.
 
A Tobie z TSH 4 pozwolili do transferu podejść?
Aduś na kontroki byłam przed transferem 6.11 po stymulacji mi podskoczyło , już mam zbite. A szczerze to mnie się nikt o tsh nie pytał . Tylko na początku czy mam pod kontrolą. Teraz jak tylko się okaże że mam pozytywną betę odrszu lecę do endokrynologa. Zna moją sytuację
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa.
Staram się od 5 lat.
Jestem po 3 ivf i 6 transferach na swoich zarodkach. I teraz jestem po transferze z AZ 5 dzień. Z accofil bo mam kir AA.
Czy komuś z was się udało z kir AA z accofil?
Póki co zero objawów. W 2 i 3 dpt miałam lekkie bóle jak na @ ale wszystko już przeszło.
Pierwszy raz z accofil?
 
reklama
Do góry