reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ale macie ten lek zalecony czy bierzecie profilaktycznie?
My jesteśmy na suplementach od conajmniej 4 miesięcy, mąż zażywał supra men oraz inne podobne ale leki dostępne w UK. Nic się nie zmieniło do dziś dnia. Ręce opadają nam a mąż ma już dość badań nasienia... cała nadzieja w suplementach teraz
Profertil dla mężczyzn jest bardzo dobry, mojemu mężowi pomógł.
 
reklama
Wróciłam do domku po wizycie. Jest ciałko żólte, piękny pęcherzyk ciążowy i maleńki brylancik. Uplawy nic groźnego podobno. Serduszka nie było dziś, ale pani doktor powiedziała, że jest echo zarodka - cokolwiek to znaczy ☺☺
Następna wizyta 12 listopada, może będzie serduszko już.
Lekarka określiła, że to 5 tydzień.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że nie jest puste jajko i że to nie pozamaciczna ciąża.
♥️♥️♥️
❣️❣️❣️ Cudownie
 
Będzie dobrze. Widze ze jesteśmy na tym samym etapie, tyle ze ja 35 skończyłam w czerwcu i tez staramy się od dwóch lat.
Poczytajcie i popytajcie o akupunkture dla meza. Mi przy transferze polozne i dr od akupunktury mowila,ze ona bardzo poprawa jakosc nasienia u facetow. Moze warto sie zdecydowac na serię zabiegow.
 
Wróciłam do domku po wizycie. Jest ciałko żólte, piękny pęcherzyk ciążowy i maleńki brylancik. Uplawy nic groźnego podobno. Serduszka nie było dziś, ale pani doktor powiedziała, że jest echo zarodka - cokolwiek to znaczy ☺☺
Następna wizyta 12 listopada, może będzie serduszko już.
Lekarka określiła, że to 5 tydzień.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że nie jest puste jajko i że to nie pozamaciczna ciąża.
♥️♥️♥️
Ale cudnie!!! Gratulacje Mamuśka!!!
 
reklama
A możesz mnie trochę oświecić w tym temacie ? w sensie czy wskazanie było ze strony lekarza , czy tak jak ja wyszukałas , ze może to pomoc ? Możesz podać jakiej firmy zażywasz ? Dziękuje z góry ☺☺☺
Tak, mi kazał to lekarz brać przez trzy miesiące. Mam firmy Dhea Eljot. Ogólnie ja się bałam to brać, @Laurka2019 mnie trochę uspokoiła ;)
 
Do góry