reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a czy ktoras z was miala przepisana metformine na poprawe jajeczek. Ja ja ma wdrozona ze wzgledu na IO ale gdzies czytalam ze rownoczesnie poprawia stan komórek.
 
Dziewczyny a czy ktoras z was miala przepisana metformine na poprawe jajeczek. Ja ja ma wdrozona ze wzgledu na IO ale gdzies czytalam ze rownoczesnie poprawia stan komórek.
Ja mam delikatną IO i w sumie dieta by wystarczyła ale probuje metforminy właśnie ze względu na komórki. Lekarz kazal sprobowac przez kilka miesięcy ja brac czy da jakieś efekty.
 
Wróciłam do domku po wizycie. Jest ciałko żólte, piękny pęcherzyk ciążowy i maleńki brylancik. Uplawy nic groźnego podobno. Serduszka nie było dziś, ale pani doktor powiedziała, że jest echo zarodka - cokolwiek to znaczy ☺☺
Następna wizyta 12 listopada, może będzie serduszko już.
Lekarka określiła, że to 5 tydzień.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że nie jest puste jajko i że to nie pozamaciczna ciąża.
♥️♥️♥️
 
U nas też kwestia słabego nasienia, bardzo słabego nasienia.. .
Przy pierwszym ivf praktycznie wszystkie zarodki poumieraly.
Za drugim razem mnie trochę przestymulowali, robili biopsje mezowi, gdzie nie było materiału co najciekawsze... Ale znaleźli jakieś wyścigówka w nasieniu, hodowali do blastocysty, aktywowali cześć zarodków w zawiesinie z wapniem i efekt był niezły i tfu tfu jestem w ciąży.

Więc da się przy słabym nasileniu. Jak to mój lekarz powiedział wszystkie ręce na podkład.
Trzymam kciuki mocno zacisniete

Gratulacje i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe zakończenie [emoji1364][emoji1364]
Jakie suplementy zażywał mąż jeżeli mogę spytać?
Cale szczęście ze tylko kilka plemników jest potrzebnych do zapłodnienia.

Po wizycie u urologa dobre wieści, jajka zdrowe :)
Jedyna różnica to w tym ze lekarz przepisał zupełnie inne suplementy niż zaleca dr Prowadząca nas.
Czy któryś w waszych mężów przy slabym nasieniu zażywał Pro SperM ??
Dr z kliniki poleciła Pro Fertil men lub fertil glen plus. Zupełnie sprzeczne wnioski obu lekarzy na temat suplementów.
 
Gratulacje i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe zakończenie [emoji1364][emoji1364]
Jakie suplementy zażywał mąż jeżeli mogę spytać?
Cale szczęście ze tylko kilka plemników jest potrzebnych do zapłodnienia.

Po wizycie u urologa dobre wieści, jajka zdrowe :)
Jedyna różnica to w tym ze lekarz przepisał zupełnie inne suplementy niż zaleca dr Prowadząca nas.
Czy któryś w waszych mężów przy slabym nasieniu zażywał Pro SperM ??
Dr z kliniki poleciła Pro Fertil men lub fertil glen plus. Zupełnie sprzeczne wnioski obu lekarzy na temat suplementów.
Moja mąż wyniki nasienia ma Ok ale zaczyna teraz drugi miesiac z Profertil men a ja sama tez biore Profertil fame. Czy pomaga tego jeszcze nie wiem zobaczymy w styczniu :) Moge powiedziec ze juz teraz moj mąz ma niepochamowane libido i inny kolor nasienia i jest tego jakby wiecej :) Heheh ja po sobie narazie efektow nie widze bo z libido u mnie narazie tak sobie ;)
 
Wróciłam do domku po wizycie. Jest ciałko żólte, piękny pęcherzyk ciążowy i maleńki brylancik. Uplawy nic groźnego podobno. Serduszka nie było dziś, ale pani doktor powiedziała, że jest echo zarodka - cokolwiek to znaczy ☺☺
Następna wizyta 12 listopada, może będzie serduszko już.
Lekarka określiła, że to 5 tydzień.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że nie jest puste jajko i że to nie pozamaciczna ciąża.
♥♥♥
Cudowna wiadomość
 
reklama
Wróciłam do domku po wizycie. Jest ciałko żólte, piękny pęcherzyk ciążowy i maleńki brylancik. Uplawy nic groźnego podobno. Serduszka nie było dziś, ale pani doktor powiedziała, że jest echo zarodka - cokolwiek to znaczy ☺☺
Następna wizyta 12 listopada, może będzie serduszko już.
Lekarka określiła, że to 5 tydzień.
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że nie jest puste jajko i że to nie pozamaciczna ciąża.
♥️♥️♥️
Świetna wiadomość gratulacje :) a który dpt?
 
Do góry