reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny,
Gdyby któraś miała zbędne leki do stymulacji (gonal f, menopur, cetrotide) to chętnie odkupie lub zamienię na lutinus.
Dajcie znać na priv.
Zaczynam dziś już 3 stymulacje,
cieszę się i jednocześnie jestem przerażona... mam nadzieję że do 3 razy sztuka...
Trzymam za Was wszystkie kciukasy zza krzaków[emoji6]
Trzymam kciuki :)
 
reklama
Bazylia czyli jakoś razem będziemy działać:)
Super by sie zlozylo. Razeem zawsze razniej. Ja tez juz niestety po przejsciach. Co prawda jedna stymulacja ale cztery transfery, ostatni zakonczony pustym jajem.
Dalej wierze ze sie w koncu uda. Tobie oddaje pierszeństwo :)
Wspierajmy sie dziewczyny bo po to tu jestesmy.
 
To życzę Ci żeby trzecia stymulacja była owocna i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie. Jesteś w dobrych rękach, dr Z to naprawdę super lekarz.

U mnie narazie odpoczynek. Pod koniec listopada jestem umówiona na telefon do doktora który ma przemyśleć plan na mnie. Raczej obstawia długi protokół, trochę się boję bo ja na krótkich łatwo się stymulowalam, pierwsza 9 dojrzałych komórek, drugą 12 dojrzałych. A teraz inny protokół i taka mała obawa jak zareaguje.
Pod koniec listopada zacznę pewnie antyki i wyciszanie i obliczajac zaraz po nowym roku punkcja. Już się nie mogę doczekać.
Osiem transferow to naprawdę daje po głowie, ale narazie po każdej porażce przychodzą siły żeby jeszcze walczyć. Ufam lekarzowi i wierzę że uda nam się wywalczyć ta ciążę.

Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Kochana najważniejsze że siły żeby dalej iść do celu są... a czas szybko zleci...
 
Hello. Dziewczynki, jaki powinien być poziom Homocysteiny przy staraniach? Ja biore acard, wit. B12 i actifolin od 2 miesięcy i w ogóle nie spada, mam teraz 10,7.
Mam mutacje genu MTHFR.
Przed drugim transferem lekarz w ogóle nie sprawdził poziomu Homocysteiny, a po pierwszym miałam też ok. 10, i po dwóch tygodniach sprawdzałam i miałam nawet wyższy.
Mi lekarz mówił że najlepiej jak jest poniżej 8.
 
Idę we wtorek do hematologa, może mi podpowie jak ja obniżyć...
Wiesz może, czy te zastrzyki na rozrzedzenie krwi clexane, czy coś takiego obniżają poziom Homocysteiny?
Wydaje mi się że one tylko na krzepliwość są, ja biorę pregna start i tam jest kwas foliowy normalny i metylowamy i to mi pomogło obniżyć homocysteine, wcześniej miałam ok 10 a teraz ok 7 mam.
 
Dziewczyny w poniedziałek mam punkcję i wszystko mrożą. Istnieje zbyt duże ryzyko bo jest 26 pęcherzyków i jeden ok 20mm - przez 2 dni jeszcze urosną.

Początkowo myśleli o jeszcze jednym usg w niedziele ale stwierdzili ze lepiej od razu punkcję zrobić. Punkcja pod narkoza - na szczęście bo jest ich tak dużo i komfortowo dla mnie będzie jeśli będę spać.

Zmienili mi lek na pękanie nie ovitrelle tylko dostałam decapeptyl, żeby nie było hiperstymulacji - czy ktoś go brał?
 
reklama
Do góry