reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najlepiej spora dawkę np 4000 jednostek . I żeby była w kapsułkach nie tabletkach !! Wit d3 rozpoluszcza się w tłuszczach , wiec to bardzo ważne ! Chyba ze tabletkę „ popijasz „ łyżka np oleju lnianego
4000 jednostek, to bardzo dużo. Czy przy stosowaniu takiej dawki nie będzie przypadkiem tak, że szybko okaże się, że jest nadmiar tej witaminy w organizmie?
 
reklama
4000 jednostek, to bardzo dużo. Czy przy stosowaniu takiej dawki nie będzie przypadkiem tak, że szybko okaże się, że jest nadmiar tej witaminy w organizmie?
W naszej strefie klimatycznej ponad 90% ludzi ma niedobór .. można zrobić badanie poziomu ( cena ok 80zl)ale mi lekarz powiedział, ze w sumie to strata pieniędzy ... ale oczywiście proszę skonsultować z lekarzem albo farmaceuta.. ja biorę w okresie jesienno zimowym 4000 i resztę roku 2000.
 
W naszej strefie klimatycznej ponad 90% ludzi ma niedobór .. można zrobić badanie poziomu ( cena ok 80zl)ale mi lekarz powiedział, ze w sumie to strata pieniędzy ... ale oczywiście proszę skonsultować z lekarzem albo farmaceuta.. ja biorę w okresie jesienno zimowym 4000 i resztę roku 2000.
Nawet nie wiedzialam ze sa dawki 4000 :) JAk mam 2000 to chyba spokojnie moge brac dwie kapsułki tak?
 
Kochane martwię się dalej.Jutro zaczynam dokładnie 9 tc już wcześniej plamilam czerwono brązowo było to kontrolowane ciąża prawidłowa.Czy was też tak pobolewa brzuch ?czasami jest to naprawdę silny ból nie codziennie ale np wczoraj i dziś jest.Ten ból tak przypomina okresowy i często przy nim coś poleci
 
Dopadł mnie mega dół .. zaczynam dziś od nowa „ przygodę” z gonal F ... pierwsze wkłucie i jeszcze do d.... sinior od razu wyszedł... i aż z tego wszytkiego się poryczalam ... czemu tyle musimy cierpieć .. wstrzykiwać w siebie ogromne ilości hormonów , po których czuje się jak tuczona gęś , brzuch puchnie , a organizm wariuje i fizycznie i psychicznie ... czemu człowiek musi to przechodzić ???? Za jakieś grzechy z przeszłości ???? I jeszcze się nie udaje ... i kolejny raz , kolejny i kolejny ... Gdzie tu sprawiedliwośc... Was w Polsce jeszcze tyle pieniędzy to kosztuje , odmawianie siebie wakacji , bierzecie kredyty.. podle to wszystko ... ach bym się napiła ... ale chyba dobrze , ze nic nie ma w domu ....
 
reklama
Tzn ? W czym nam pomaga a
Dopadł mnie mega dół .. zaczynam dziś od nowa „ przygodę” z gonal F ... pierwsze wkłucie i jeszcze do d.... sinior od razu wyszedł... i aż z tego wszytkiego się poryczalam ... czemu tyle musimy cierpieć .. wstrzykiwać w siebie ogromne ilości hormonów , po których czuje się jak tuczona gęś , brzuch puchnie , a organizm wariuje i fizycznie i psychicznie ... czemu człowiek musi to przechodzić ???? Za jakieś grzechy z przeszłości ???? I jeszcze się nie udaje ... i kolejny raz , kolejny i kolejny ... Gdzie tu sprawiedliwośc... Was w Polsce jeszcze tyle pieniędzy to kosztuje , odmawianie siebie wakacji , bierzecie kredyty.. podle to wszystko ... ach bym się napiła ... ale chyba dobrze , ze nic nie ma w domu ....
Nie myśl o tym. W ogołe staraj sie o tym jak najmniej myslec. Idz do przodu. My wiem po co :) Za chwile bedzie lepeiej :)
 
Do góry