reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

"Nie rezygnujmy z marzeń Trzymamy kciuki za wszystkie dziewczyny"

2019-10-22 juchaa_87 criotransfer✊
2019-10-25 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 OlaMaKota1234 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-11-13 goffa13 echografia 1 trymestru
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
reklama
Wiesz jednak nie wytrzymalam..i juz siedze w poradni czekajac na wizyte. Zmartwienie o dzidzie wygralo...pierw narzekalam, ze wymioty ,rozbita ,bole brzucha i kiedy sie skoncza a teraz nagle jak wszystko reka odjal i dopiero sie wystraszylam ,ze tak nagle ucichlo..wole dla swietego spokoju dzis sie dowiedziec co z dzieckiem, co po tych wymiotach..i czy cos brac na to to przeziebienie. Narazie biore tylko sprey do nosa na katar dla kobiet w ciazy nic wiecej. Wizyta mi nie zaszkodzi a stres do 25 czy jest ok juz moze:) ten strach o dziecię chyba nigdy nie minie
Oczywiście , ja uważam, że i tak dostajemy pierd**ca w trakcie leczenia, procedur a później oczekiwaniu na betę , że jeśli taka mała kontrola pomoże w uzyskaniu spokoju , to warto. :)
 
Wiesz jednak nie wytrzymalam..i juz siedze w poradni czekajac na wizyte. Zmartwienie o dzidzie wygralo...pierw narzekalam, ze wymioty ,rozbita ,bole brzucha i kiedy sie skoncza a teraz nagle jak wszystko reka odjal i dopiero sie wystraszylam ,ze tak nagle ucichlo..wole dla swietego spokoju dzis sie dowiedziec co z dzieckiem, co po tych wymiotach..i czy cos brac na to to przeziebienie. Narazie biore tylko sprey do nosa na katar dla kobiet w ciazy nic wiecej. Wizyta mi nie zaszkodzi a stres do 25 czy jest ok juz moze:) ten strach o dziecię chyba nigdy nie minie
Jak to czytam, to jakbym siebie słyszała. Też bym poszła na wizytę, ale do najbardziej opanowanych to nie należę, więc tego... Pewnie wszystko będzie ok i się uspokoisz i od razu będzie wszystko lepiej. Buziaki i dawaj znać po wizycie to i my się uspokoi my z Tobą :)
 
Bede musiala wytrzymac do 25:( dziwne to dla mnie ,ze nagle wszystko ustalo ,wymioty,bole no jakby reka odjal. Mam nadzieje ,ze moze poorostu organizm zaakceptowal juz ciaze i pierwsze tyg objawow poprostu daly popalic i minely a nie ze cos sie zatrzymalo bo nie wyobrazam sobie...

To normalne, ja jednego wieczora mialam dość mocne przytulanki z kibelkiem a następnego dnia rano nic i tak przez tydzień nie byli żadnych dolegliwosci, też myślałam że to coś z dzidzia a to zupełnie normalny objaw :D
 
To tak moje ksiezniczki kochane....nawet jak bedzie goraczka z 37 38 to nie brac nic bo w 1 trymestrze bardziej szkodza dzidzi leki niz walka organizmu z przeziebieniem. Dopiero jak jest kaszel a wydzielina z nosa juz zolta zielona to predko do lekarza i lekarz oceni podawanie lekow do ryzyka. Mam tylko pic wode z cytryna i syrop z cebuli. Mam sie cieszyc brakiem objawow bo poki daly odpoczac to zbierac sily bo nie wiadomo kiedy wroca a juz coraz silniejsza nie bede do konca :) bo brzuchol bedzie rosl. Mialam usg przez brzusio nie dopochwowe i widac dzidziola i Pan dr mowi ,ze jest prawidlowo wszystko ,blaszki serdunia wyksztalcone i bije serdunio jak dzwon. Jak zwykle lzy szczescia i moge spokojnie spac....przez tydzien:) :) do nastepnej wizyty:) 25 powinnam dostac nuz karte ciazy jak bedzie ok i pomalu odstawiac leki...odstawiajac znow pewnie bede miala stres czy dzidziolowi nie zabraknie nic i jak zniesie przestawienie sie organizmu...no i tak ta moja panika juz sie nie skonczy chyba poki w ramiona je nie wezme...a znajac mnie to i w nocy bede sprawdzac czy oddycha itd..nie wiem kiedy to minie...po 10 latach walki chyba nuz poki nie umre to bede sie bala o swoje dzieciaki jak kazda matka:) zawsze....
 
To tak moje ksiezniczki kochane....nawet jak bedzie goraczka z 37 38 to nie brac nic bo w 1 trymestrze bardziej szkodza dzidzi leki niz walka organizmu z przeziebieniem. Dopiero jak jest kaszel a wydzielina z nosa juz zolta zielona to predko do lekarza i lekarz oceni podawanie lekow do ryzyka. Mam tylko pic wode z cytryna i syrop z cebuli. Mam sie cieszyc brakiem objawow bo poki daly odpoczac to zbierac sily bo nie wiadomo kiedy wroca a juz coraz silniejsza nie bede do konca :) bo brzuchol bedzie rosl. Mialam usg przez brzusio nie dopochwowe i widac dzidziola i Pan dr mowi ,ze jest prawidlowo wszystko ,blaszki serdunia wyksztalcone i bije serdunio jak dzwon. Jak zwykle lzy szczescia i moge spokojnie spac....przez tydzien:) :) do nastepnej wizyty:) 25 powinnam dostac nuz karte ciazy jak bedzie ok i pomalu odstawiac leki...odstawiajac znow pewnie bede miala stres czy dzidziolowi nie zabraknie nic i jak zniesie przestawienie sie organizmu...no i tak ta moja panika juz sie nie skonczy chyba poki w ramiona je nie wezme...a znajac mnie to i w nocy bede sprawdzac czy oddycha itd..nie wiem kiedy to minie...po 10 latach walki chyba nuz poki nie umre to bede sie bala o swoje dzieciaki jak kazda matka:) zawsze....

Nie zgodze sie. Paracetamol jest calkiem bezpieczny wiec jesli jest stan podgoraczkowy to warto wziac i rqtowac sie przed pogorszeniem stanu.
 
Nie zgodze sie. Paracetamol jest calkiem bezpieczny wiec jesli jest stan podgoraczkowy to warto wziac i rqtowac sie przed pogorszeniem stanu.
Tego to nie wiedzialam. Pytalam lekarza to odpowiedzial mi to co napisalam. No ale skarbnica wiedzy jestesciw wy kochane♡ to my przechodzimy, czytamy, uczymy sie metoda prob i bledow i chodzimy po tysiace lekarzy wiec wie sie czasem wiecej niz nie jeden lekarz byl w stanie sie nauczyc:p
 
To tak moje ksiezniczki kochane....nawet jak bedzie goraczka z 37 38 to nie brac nic bo w 1 trymestrze bardziej szkodza dzidzi leki niz walka organizmu z przeziebieniem. Dopiero jak jest kaszel a wydzielina z nosa juz zolta zielona to predko do lekarza i lekarz oceni podawanie lekow do ryzyka. Mam tylko pic wode z cytryna i syrop z cebuli. Mam sie cieszyc brakiem objawow bo poki daly odpoczac to zbierac sily bo nie wiadomo kiedy wroca a juz coraz silniejsza nie bede do konca :) bo brzuchol bedzie rosl. Mialam usg przez brzusio nie dopochwowe i widac dzidziola i Pan dr mowi ,ze jest prawidlowo wszystko ,blaszki serdunia wyksztalcone i bije serdunio jak dzwon. Jak zwykle lzy szczescia i moge spokojnie spac....przez tydzien:) :) do nastepnej wizyty:) 25 powinnam dostac nuz karte ciazy jak bedzie ok i pomalu odstawiac leki...odstawiajac znow pewnie bede miala stres czy dzidziolowi nie zabraknie nic i jak zniesie przestawienie sie organizmu...no i tak ta moja panika juz sie nie skonczy chyba poki w ramiona je nie wezme...a znajac mnie to i w nocy bede sprawdzac czy oddycha itd..nie wiem kiedy to minie...po 10 latach walki chyba nuz poki nie umre to bede sie bala o swoje dzieciaki jak kazda matka:) zawsze....
Super to teraz odpoczywaj i ciesz się :happy:
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Jutro podchodzę do 3 transferu i bardzo się boję. Podchodzę dość późno bo to będzie mój 25dc. W 21dc miałam endometrium 16mm po 14dniach brania estrofemu. Czy moje endo nie jest zbyt duże?
 
Do góry