reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurczę ile nas ma transfer teraz, ja miałam wczoraj, całe popołudnie przespalam, dzisiaj też do południa w łóżku zmusilamsię żeby wyjść z domu i idę na grzyby do lasu A w weekend jadę nad morze. Dobrze że mam tyle atrakcji przynajmniej nie mam czasu o tym myśleć. Trzymam za Was kciuki
 
reklama
Cześć kobietki :-) jutro mam transfer i kurde juz sie w tym wszystkim pogubilam... ale jak pamietam to trzeba mieć pełny pęcherz a sniadanie normalne mozna zjesc? Leki , które mam od lekarza i dodatkowo eutyrox na niedoczynność tarczycy tez mam wziąć? Z rana mam pobrać krew na progresteron i mam być na czczo? W necie wyczytałam ze nie trzeba. Dajcie znać proszę bo juz wszystko mi sie miesza w głowie...

Buziaki i mocne kciuki za wszystkie nasze kobietki ✊✊✊✊
leki normalnie można wziąść :)
Śniadanko bez problemu można zjeść :)
Ja dwa dni wcześniej mylam się tylko szarym mydłem o pochowalam wszystkie perfumy :)
Trzymam kciuki :)
 
Ja mam transfer dzis. Wg mojej rozpiski jesz normalnie sniadanie, ale bez herbaty czy kawy. Leki zazywasz normalnie.
Progesteron mozesz badac po jedzeniu. Pecherz ma byc pelny.
I u mnie kosmetyki,ktorych uzywasz musza byc bezzapachowe.
Powodzenia [emoji4]
Ja za kazdym razem szlam na transfer z kubiken kawy i dr nie widzial w tym noc zlego nawet sie smial ze jak to mozliwe ze mam pol litra kawy w rece i pusty pecherz to mu powiedzialam ze dopiero co bylam w wc i tez nie robil z tego jakiegos problemu ze mialam pusty pecherz zrobil transfer i tyle. Transfer udany. Transfer to tylko transfer nie trzeba specjalnie sie przygotowywac mozna zrobic w przerwe na kawe i wrocic do pracy.
 
Ja za kazdym razem szlam na transfer z kubiken kawy i dr nie widzial w tym noc zlego nawet sie smial ze jak to mozliwe ze mam pol litra kawy w rece i pusty pecherz to mu powiedzialam ze dopiero co bylam w wc i tez nie robil z tego jakiegos problemu ze mialam pusty pecherz zrobil transfer i tyle. Transfer udany. Transfer to tylko transfer nie trzeba specjalnie sie przygotowywac mozna zrobic w przerwe na kawe i wrocic do pracy.
Dzieki za rady, ale jednak poslucham kliniki. Wiedza co robia, udowodnili mi to juz wczesniej.
 
reklama
Dziewczyny, bo tak Was czytam i juz niejedna pisala, ze miesiac przerwy po nieudanym transferze i kolejny. Mi lekarz tez tak powiedzial, odstawic leki, przyjdzie @, potem poczekac na kolejna i w tej kolejnej sie zglosic.. czyli jakby dopiero w 2 cyklu.. i sie zastanawiam czy ta @ po odstawieniu lekow to normalna @ czy z odstawienia.. czy po niej normalnie moze wystapic owulacja? Moze to glupie pytanie ale no nie wiem po prostu .. bo skoro kazal czekac na jeszcze nastepna... to po tych wszystkich lekach i do stymylacji i transferu to hocki klocki mogą byc..
 
Do góry