reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mieciu w GynC na milion procent :)Kochana najwazniejsze ze razem. To super wazne w tym szalonym i wykanczajacym wyscigu ivf i staran. Z calego serca zycze Ci naturalnego cudu. A do "niemyslenia" to mi sie nigdy glowy nie udalo wylaczyc...

U mnie obecnie 17t+5. I wrocilam do zywych. Bo gdzies od 8tc mialam takie mdlosci, oslabienie, spadki nastroju ze myslalam ze nigdy to nie minie. Nic nie moglam jesc, mialam mega jadlowstret i prawie codziennie popoludniu ryczalam bez powodu. Ale teraz od okolo tygodnia jest naprawde znosnie wiec sie ciesze. Energia wraca.
Kurciu nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę (ale tak pozytywnie). Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze;) życzę jeszcze więcej energii i ciesz się pierwszą ciążą ;) ten czas już nigdy nie wróci. Energii i dużo dobrego. Buziaki dla Was.
 
Cześć dziewczyny, nadgonilam, cały tydzień czytam Was żeby odrobić zaległości bo nie było mnie tu cały wrzesień:) po pierwszym nie udanym transferze mieliśmy miesiąc przerwy ( liczyłam na cud ale niestety) no i 24 września już kolejny transfer:D:D:D mega się cieszę ale i boję jednocześnie. Trochę szybciej to idzie niż za pierwszym razem. Wtedy jeździłam co 2 dzień bo Endo mi słabo przyrastalo a teraz w 10 DC 8mm i termin już ustalony. Najdziwniejsze jest to że w 3 min podjęliśmy decyzję o transferze 2 zarodków. Drugi zarodek jest blastka z 6 doby więc słabiej rokuje. Widziałam że temat był poruszany kilka dni temu. Ja się będę cieszyć z bliźniaków.
Gratuluję tym z ładnymi betami i z całego serca współczuję tym którym się nie udało;);) powodzenia wszystkim
Witam Cie :-) fajnie, ze w zbliżonym czasie mamy transfer bo ja mam jutro . Przytule do siebie mrozaczka :-) , zobaczymy czy sie uda. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!!! ✊✊✊✊
 
Cześć kobietki :-) jutro mam transfer i kurde juz sie w tym wszystkim pogubilam... ale jak pamietam to trzeba mieć pełny pęcherz a sniadanie normalne mozna zjesc? Leki , które mam od lekarza i dodatkowo eutyrox na niedoczynność tarczycy tez mam wziąć? Z rana mam pobrać krew na progresteron i mam być na czczo? W necie wyczytałam ze nie trzeba. Dajcie znać proszę bo juz wszystko mi sie miesza w głowie...

Buziaki i mocne kciuki za wszystkie nasze kobietki ✊✊✊✊
 
Cześć kobietki :-) jutro mam transfer i kurde juz sie w tym wszystkim pogubilam... ale jak pamietam to trzeba mieć pełny pęcherz a sniadanie normalne mozna zjesc? Leki , które mam od lekarza i dodatkowo eutyrox na niedoczynność tarczycy tez mam wziąć? Z rana mam pobrać krew na progresteron i mam być na czczo? W necie wyczytałam ze nie trzeba. Dajcie znać proszę bo juz wszystko mi sie miesza w głowie...

Buziaki i mocne kciuki za wszystkie nasze kobietki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja mam transfer dzis. Wg mojej rozpiski jesz normalnie sniadanie, ale bez herbaty czy kawy. Leki zazywasz normalnie.
Progesteron mozesz badac po jedzeniu. Pecherz ma byc pelny.
I u mnie kosmetyki,ktorych uzywasz musza byc bezzapachowe.
Powodzenia [emoji4]
 
reklama
Cześć kobietki :-) jutro mam transfer i kurde juz sie w tym wszystkim pogubilam... ale jak pamietam to trzeba mieć pełny pęcherz a sniadanie normalne mozna zjesc? Leki , które mam od lekarza i dodatkowo eutyrox na niedoczynność tarczycy tez mam wziąć? Z rana mam pobrać krew na progresteron i mam być na czczo? W necie wyczytałam ze nie trzeba. Dajcie znać proszę bo juz wszystko mi sie miesza w głowie...

Buziaki i mocne kciuki za wszystkie nasze kobietki ✊✊✊✊
Ja mam transfer dzis. Wg mojej rozpiski jesz normalnie sniadanie, ale bez herbaty czy kawy. Leki zazywasz normalnie.
Progesteron mozesz badac po jedzeniu. Pecherz ma byc pelny.
I u mnie kosmetyki,ktorych uzywasz musza byc bezzapachowe.
Powodzenia [emoji4]
Powodzenia na transferach. Ja transferuje mam nadzieje poniedziałek lub wtorek. Także razem będziemy testować.
 
Do góry