reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kurczę ile nas ma transfer teraz, ja miałam wczoraj, całe popołudnie przespalam, dzisiaj też do południa w łóżku zmusilamsię żeby wyjść z domu i idę na grzyby do lasu A w weekend jadę nad morze. Dobrze że mam tyle atrakcji przynajmniej nie mam czasu o tym myśleć. Trzymam za Was kciuki
 
reklama
Cześć kobietki :-) jutro mam transfer i kurde juz sie w tym wszystkim pogubilam... ale jak pamietam to trzeba mieć pełny pęcherz a sniadanie normalne mozna zjesc? Leki , które mam od lekarza i dodatkowo eutyrox na niedoczynność tarczycy tez mam wziąć? Z rana mam pobrać krew na progresteron i mam być na czczo? W necie wyczytałam ze nie trzeba. Dajcie znać proszę bo juz wszystko mi sie miesza w głowie...

Buziaki i mocne kciuki za wszystkie nasze kobietki ✊✊✊✊
leki normalnie można wziąść :)
Śniadanko bez problemu można zjeść :)
Ja dwa dni wcześniej mylam się tylko szarym mydłem o pochowalam wszystkie perfumy :)
Trzymam kciuki :)
 
Ja mam transfer dzis. Wg mojej rozpiski jesz normalnie sniadanie, ale bez herbaty czy kawy. Leki zazywasz normalnie.
Progesteron mozesz badac po jedzeniu. Pecherz ma byc pelny.
I u mnie kosmetyki,ktorych uzywasz musza byc bezzapachowe.
Powodzenia [emoji4]
Ja za kazdym razem szlam na transfer z kubiken kawy i dr nie widzial w tym noc zlego nawet sie smial ze jak to mozliwe ze mam pol litra kawy w rece i pusty pecherz to mu powiedzialam ze dopiero co bylam w wc i tez nie robil z tego jakiegos problemu ze mialam pusty pecherz zrobil transfer i tyle. Transfer udany. Transfer to tylko transfer nie trzeba specjalnie sie przygotowywac mozna zrobic w przerwe na kawe i wrocic do pracy.
 
Ja za kazdym razem szlam na transfer z kubiken kawy i dr nie widzial w tym noc zlego nawet sie smial ze jak to mozliwe ze mam pol litra kawy w rece i pusty pecherz to mu powiedzialam ze dopiero co bylam w wc i tez nie robil z tego jakiegos problemu ze mialam pusty pecherz zrobil transfer i tyle. Transfer udany. Transfer to tylko transfer nie trzeba specjalnie sie przygotowywac mozna zrobic w przerwe na kawe i wrocic do pracy.
Dzieki za rady, ale jednak poslucham kliniki. Wiedza co robia, udowodnili mi to juz wczesniej.
 
reklama
Dziewczyny, bo tak Was czytam i juz niejedna pisala, ze miesiac przerwy po nieudanym transferze i kolejny. Mi lekarz tez tak powiedzial, odstawic leki, przyjdzie @, potem poczekac na kolejna i w tej kolejnej sie zglosic.. czyli jakby dopiero w 2 cyklu.. i sie zastanawiam czy ta @ po odstawieniu lekow to normalna @ czy z odstawienia.. czy po niej normalnie moze wystapic owulacja? Moze to glupie pytanie ale no nie wiem po prostu .. bo skoro kazal czekac na jeszcze nastepna... to po tych wszystkich lekach i do stymylacji i transferu to hocki klocki mogą byc..
 
Do góry