reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje!!!! Nie moge w to uwierzyc...i tak sie boje cieszyc ,ze poronie lub ze na usg bedzie cos nie tak. Ale w duchu juz Bogu dziekuję...za Was wszystkie trzymam kciuki i uda sie nam wszystkim! Jak nie teraz to nastepnym razem. Ja teraz zyje nadzieja ze do konca u mnie bedzie ok tez
Co to za czarne myśli :( Nie czytaj za dużo tylko ciesz się i myśl pozytywnie :)
 
reklama
Nie wiem jak ma sie to do transfsrow, mialam srednio pelny, ale jak pojechalam na inseminacje to sie naczytalam i nasluchalam,ze na pelny pecherz a lekarz do.mnie "absolutnie, to nie usg, prosze isc oddac mocz".. takze ten.
 

Załączniki

  • IMG_20190920_160422.jpg
    IMG_20190920_160422.jpg
    872,3 KB · Wyświetleń: 88
Też zawsze słucham i ten pęcherz był tym razem moja zmora chyba dlatego że zwieracze nie takie same jak przed porodem
Mi pisze na tej kartce z transweru ,ze pecherz bez znaczenia. Ja mialam calkiem pusty. Lekarz nic nie mowil. Z tego co czytalam to faktycznie bez znaczenia bo fachowiec sobie poradzi,a z pelnym poprostu lepiej widac
 
reklama
Trzymam mocno kciuki za Ciebie. Ja mam nwdzieje ,ze tez zostana zemna blizniaki chociaz troszke sie zestresowalam ale juz mi przeszlo..betka w 7dpt 21,8. To byko wczoraj. Maz mnie sprowadzil na ziemie ,ze to poga byc pozostalosci po ovitrelle ,ktory bralam 11 dni temu. Wiec dzis polecialam powtorzyc czy cos przyrosnie ...pozostalosci po zwstrzyku nie rosna hihi. Wtedy bede sie po cichu cieszyc. Po cichu bo jeszcze wszystko moze sie zdazyc. Dzis dopiero 8dptk
Jejku u Ciebie to już takie emocje. Daj znać jak tam kolejna beta aby był przyrost :tak: :tak:
 
Do góry