reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mądre głowy @dżoasia @Dzoannna @sssurykatka @Dgd @sksk @Carenik nie sposób wymienić wszystkich
Zrobiłam badanie poziomu kwasu foliowego , biore ponad rok regularnie
Widzę po wyniku ze jest w normie ale chyba szału nie robi
Zastanawiam się nad tym lekiem
Czy któraś z Was brała go ? Zobacz załącznik 975066Zobacz załącznik 975068
@Marzycielka7 ja wzięłam tylko 4 tabletki tego kwasu ,bo jakoś ten na receptę mi się skończył. Nawet nie wiem jaki miałam poziom kwasu foliowego bo nie badałam.
Zobacz załącznik 975087

Biore ten [emoji16]może za mało ?
Teraz biorę Folik 1x2, takie zalecenie od lekarza.
 
Dziewczyny czy jest jakos powiedziane co ile godzin powinno przyjmowac sie estrofem bo mam go 3x1 i progesterone 3x1. Csy jakies konkretne odstepy czasu?
 
Dziewczyny jutro punkcja, a ja jakoś słabo się czuje, cały czas mi nie dobrze. Czy to możliwe że tak po zastrzyku się czuje?
Tak ja to nawet wymiotowałam tak zle sie czułam po punkcji jeszcze 2 dni moj organizm był rozregulowany ale potem wszystko było ok
 
Kochane, ku pokrzepieniu serc zamieszczam swój dzisiejszy wynik.
Dziś jest 12dpt, 2 zarodków 3 dniowych.
To moja druga procedura i ostatnie dwa zarodki, z pierwszej mamy synka. Wszystko w Novum.
Miałam dzisiaj ogromny stres bo założyliśmy, że to nasze ostatnie podejście.
Ale jest. Oczywiście wcześnie jeszcze żeby świętować ale jest radość.
Próbujcie ile tylko macie sił i nie poddawajcie się, za wszystkie Was i każdą z osobna mocno trzymam kciuki. Będę się odzywać jeszcze [emoji8]Zobacz załącznik 974971
Kochana wytrzymalas do 12 dpt podziwiam czy bylas wczesniej robic Bete?
Mialas jakies objawy co byly inne niz zawsze na okres?
Gratulacje poczatek ale jest pieknie :*
 
reklama
Do góry