reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zobacz załącznik 975087

Biore ten [emoji16]może za mało ?
a nie lepiej brac witaminy dla kobiet w ciaży na pierwszy trymestr?
np w femibionie masz dość konkretny pakiecik witamin i kwasu foliowego 2x więcej, pół na pół syntetyk z folianami, dodatkowo wit z grupy b, wit d - wszystko w jednej tabletce ;) ja go stosowałam ;)
 
Jadlam do momentu badan dna Folik i Oviarin- taki suplement 2x1. A jak zobaczyly mutacje to kazaly jesc polocard, a+e, i ten pregna start. W tym pregna widze, ze jest duza dawka wit. D. Nie biore nic innego bo w zasadzie nie wiem co powinnam. Zaufalam im ale czy to wystarczy nie wiem. Chwile przed badaniami dna zrobilam jeszcze homocysteine. Wyszla 11.06 a wg norm jesli sie je kwas to powinno wyjsc ponizej 12. Mowily, ze wynik dobry. Ale tak jak napisalam, wyszly mutacje i stwierdzily, ze zwykly kwas to za malo.
do starań homocysteina raczej powinna być niższa niż 8. 11 to za duzo...
 
Jestem już po wizycie....
Trochę się martwię bo lekarz powiedział że jak na początek 9 tygodnia maluszek powinien być trochę większy jak jest teraz :-( :(
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze....
Oto mój bobasek

Spokojnie maluszek się rozkręca [emoji110][emoji173]️
Kiedy masz następne badanie ?
 
Jadlam do momentu badan dna Folik i Oviarin- taki suplement 2x1. A jak zobaczyly mutacje to kazaly jesc polocard, a+e, i ten pregna start. W tym pregna widze, ze jest duza dawka wit. D. Nie biore nic innego bo w zasadzie nie wiem co powinnam. Zaufalam im ale czy to wystarczy nie wiem. Chwile przed badaniami dna zrobilam jeszcze homocysteine. Wyszla 11.06 a wg norm jesli sie je kwas to powinno wyjsc ponizej 12. Mowily, ze wynik dobry. Ale tak jak napisalam, wyszly mutacje i stwierdzily, ze zwykly kwas to za malo.

Nigdy nie robiłam homocysteiny
 
a nie lepiej brac witaminy dla kobiet w ciaży na pierwszy trymestr?
np w femibionie masz dość konkretny pakiecik witamin i kwasu foliowego 2x więcej, pół na pół syntetyk z folianami, dodatkowo wit z grupy b, wit d - wszystko w jednej tabletce ;) ja go stosowałam ;)

Dlatego zapytałam Was mądrych główek [emoji16][emoji7][emoji2]no wlasnie wydaje mi się ze sam folik to za mało
Biore tez wit D 2000 j ale chyba pokuszę się jednak o zestawy jak piszesz dla kobiet w ciąży
 
reklama
Do góry