reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Marzycielka7 wszystkim nam się
@Justyska13 dziękuję czuje się dobrze wiadomo że trochę ciężko się oddycha szybciej się męczę ale wszystko do przeżycia jak taka nagroda w brzusiu niedługo zwalniam miejsce więc życzę Tobie tak szczęśliwego zakończenia jak moje ❤❤❤ trzymam ✊✊✊ za Was wszystkie .Proszę wpisz mnie na 20 maj podglądanie tulisi
Oby zyczenia sie spełniły. Kochana trzym mocne kciuki za Was, a wizyte zapisze jutro, teraz juz tylko dostep mam do telefonu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Generalnie to nic, oprócz leku oczywiscie:cool2: Chyba ze nie masz nic w domu do odkażania skory - spirytusu, octeniseptu, czy czegos podobnego. W menopurze np. sa już nasączone waciki do przecierania skory.

Jak tam samopoczucie przed jutrzejsza wizyta?:) Wiem, ze łatwo się mówi, ale spróbuj się nie denerwowac, bo szkoda zdrówka. O ktorej w ogole ja masz?
Oj samopoczucie ciezkie bo okres rozkrecil sie na dobre wiec kolo 16 juz bol brzucha byl koszmarny i zalewa mnie. Wiec jutro jak bedzie lekarz chcial mi zrobic usg to dalej bedzie krwawa Merry i probie mu sciezki. Troche sie stresuje co powie lekarz, jakie leki mi da itd wiec pewnie noc będzie ciezka. Ale musze dac rade, jeszcze nie jedna taka sytuacja stresowa bedzoe wiec musze sie opanowac. Ja zawsze jak mialam ze nawet przed wizyta u dentysty w dzieciństwie mialam bóle brzucha i biegunki, tak niestety reaguje. A na wizyte to chuba golf ubiore bo dekolt zawsze mam w czerwone plamy ze stresu ;) @anielka0612 dzieki za rady i n info co do lekow, bo jutro pewnie bede jezdzic po aptekach i szukac lekow, ale juz dzis obczailam mniej wiecej w jakoej aptece jakie leki maja.
 
Mi przy pierwszym transferze kazali brać a teraz nie. W sumie to nie wiem od czego to zależy :(
Mi lekarz w ogóle nic nie mówił o nospie poleciła mi to znajoma która brała przy swoim szczęśliwym tramsferze a ona usłyszała poradę o nospie od swojej znajomej której też sie udało. Mój lekarz nie chce się wypowiadać na temat niczego co nie ma potwierdzonego działania jeśli chodzi o powodzenie transferu. Ale ja i tak stosuje te wszystkie rady typu nie pije herbaty ani kawy, dużo białka, nospa tuż przed i kilka dpt, kosmetyki bezzapachowe, 2.5l wody dziennie i takie tam. Muszę byś pewna że że swojej strony dałam z siebie wszystko.
 
Generalnie to nic, oprócz leku oczywiscie:cool2: Chyba ze nie masz nic w domu do odkażania skory - spirytusu, octeniseptu, czy czegos podobnego. W menopurze np. sa już nasączone waciki do przecierania skory.

Jak tam samopoczucie przed jutrzejsza wizyta?:) Wiem, ze łatwo się mówi, ale spróbuj się nie denerwowac, bo szkoda zdrówka. O ktorej w ogole ja masz?
Aa wizyta o 9 rano.
 
Oj samopoczucie ciezkie bo okres rozkrecil sie na dobre wiec kolo 16 juz bol brzucha byl koszmarny i zalewa mnie. Wiec jutro jak bedzie lekarz chcial mi zrobic usg to dalej bedzie krwawa Merry i probie mu sciezki. Troche sie stresuje co powie lekarz, jakie leki mi da itd wiec pewnie noc będzie ciezka. Ale musze dac rade, jeszcze nie jedna taka sytuacja stresowa bedzoe wiec musze sie opanowac. Ja zawsze jak mialam ze nawet przed wizyta u dentysty w dzieciństwie mialam bóle brzucha i biegunki, tak niestety reaguje. A na wizyte to chuba golf ubiore bo dekolt zawsze mam w czerwone plamy ze stresu ;) @anielka0612 dzieki za rady i n info co do lekow, bo jutro pewnie bede jezdzic po aptekach i szukac lekow, ale juz dzis obczailam mniej wiecej w jakoej aptece jakie leki maja.
Zapytaj może, czy przy klinice nie ma jakiejś apteki - one z reguły maja wszystkie leki potrzebne do invitro. Obok mojej kliniki jest taka i do tego ceny ma całkiem przystępne ;) zreszta jak dostaniesz leki na refundację, to nie ma takiego dramatu. Ostatnio aż się zdziwiłam, gdy kupowałam gonalpeptyl i pan zażyczył sobie... 3,20zl:-p Chyba już zapomniałam, ze on w takiej cenie jest:cool2:
Co do okresu to nie przejmuj się tym. Ja byłam na kontroli w trakcie okresu po CB i dosłownie mnie zalewało. Gdy powiedziałam lekarce, ze chyba ciezko bedzie z badaniem, to mi odpowiedziała, ze oni przecież w szpitalach tez pracują i widok krwi to żadna nowość:) A usg pewnie bedziesz miała na pewno:cool2:
Spróbuj się wyspac i nie martwić na zapas. Jeszcze przyjdzie na to pora - przed punkcją, info ile się zapłodnilo, przed beta, porodem:-D Okazji jeszcze bedzie mnóstwo:p Póki co powtarzaj jak mantrę - wszystko bedzie dobrze:) I za to mocno trzymam kciuki:yes:
 
@anielka0612 a ja myślałam, że invimed ma te same procedury we wszystkich miastach, a to mnie zaskoczylas
@ilmenau dziękuję za odpowiedź. Zobaczymy jakie badania zlecą nam na pierwszej wizycie. Dużo ich już mamy ale w zasadzie są starsze niż pół roku. Pewnie będą chcieli nowe. Zastanawia mnie tylko czy będą chcieli znów zrobić laparoskopię i histeroskopię. Miałam robione w czerwcu ubiegłego roku.

Wszelkie wymazy, wirusologie są ważne 6 m-cy więc pewnie każą wam powtórzyć badania. U mnie histeroskopia nie była wymagana. Z doświadczenia powiem, że nawet jak klinika tego nie wymaga to zrób dodatkowo panel tarczycowy oraz krzywą cukrowo-insulinowa. Powodzenia!

Witajcie Kochane ja po wizycie Anielcia i Milanek ważą po 1.700 dziś 31tc6d wszystkie przepływy prawidłowe niestety przyplątał się grzybek dostaliśmy leki następna wizyta 20 maja i cesarka 12 czerwiec jak ten czas szybko leci ... gratuluję tym co się udało i trzymam ✊✊✊za wszystkie co walczą nie poddawajcie się moja walka trwała 5 lat długich lat ale teraz są że mną moje tulisie ❤❤❤

Pięknie wyglądasz z tym brzuchem!! Niech Maluchy dalej tak pięknie rosną!!! ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry