reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem caly czas pod kontrola lekarza po transferze kilka dni minelo I juz badania weryfikacja telefoniczna I teraz Usg co kills dni to chyba normalne
Raczej nie. Po pozytywnej becie i weryfikacji jej plus hormonow czekanie na serduszko to wlasnie 2 tyg. Jesli nie ma chorob dodatkowych, ktore to wymuszaja, to nic innego sie nie robi. A usg co kilka dni? Po co? Dla uspokojenia pacjentki owszem, ale to chyba nie sa oficjalne zalecenia medyczne :)
No to super :-( A u mnie nic . Kazał tylko leki dalej brać i za 2 tygodnie pojawić się u niego
No i prawidlowo. Przydalby sie tylko progesteron, zrob z nastepna beta. A jaki wynik bety dzis? Gratulowac?
Tak idę do ginekologa poza kliniką. Tylko dlatego, że chcę mieć spokojne święta. Nie wiem co daje chodzenie na usg co tydzień szczerze mówiąc. Mi się wydawało, że wystarczy w około 5 tygodniu sprawdzić pęcherzyk i tydzień-dwa tyg później serduszko.

Może któraś dobra duszyczka wyjaśni o co chodzi z tym usg cotygodniowym, bo może coś u mnie lecą w kulki w klinice i trochę się martwie :(
Nie wiem o co chodzi z usg cotygodniowym, mi kazalai przyjechac za 2 tyg po pozytywnej becie, ok 25-30 dpt na serduszkowe. Wczesniej poszlam sama zobaczyc czy pecherzyk jest w macicy, bo jestem po pozamacicznej i sie balam. Wiec jak wszystko przebiega normalnie to poza uspokojeniem pacjentki usg pomiedzy beta a serduszkiem to nie jest zaden standard.
 
reklama
Raczej nie. Po pozytywnej becie i weryfikacji jej plus hormonow czekanie na serduszko to wlasnie 2 tyg. Jesli nie ma chorob dodatkowych, ktore to wymuszaja, to nic innego sie nie robi. A usg co kilka dni? Po co? Dla uspokojenia pacjentki owszem, ale to chyba nie sa oficjalne zalecenia medyczne :)

No i prawidlowo. Przydalby sie tylko progesteron, zrob z nastepna beta. A jaki wynik bety dzis? Gratulowac?

Nie wiem o co chodzi z usg cotygodniowym, mi kazalai przyjechac za 2 tyg po pozytywnej becie, ok 25-30 dpt na serduszkowe. Wczesniej poszlam sama zobaczyc czy pecherzyk jest w macicy, bo jestem po pozamacicznej i sie balam. Wiec jak wszystko przebiega normalnie to poza uspokojeniem pacjentki usg pomiedzy beta a serduszkiem to nie jest zaden standard.
Wynik bety będzie dopiero o 18... mam nadzieję że rośnie:-)
 
@sksk mocne kciuki za piękna betę:)
@Mitotaj Pięknych widoków serduszka:)
@Mieciu85 z tego co już wiemy od 5 kwietnia maleństwo jest z nią :)

Dzieki dziewczyny, potwierdzam i przepraszam, ze sie nie podzielilam newsami, ale brak czasu na cokolwiek! Nasz synek przyszedl na swiat 4 kwietnia, 38+3 z waga 3.58kg. Pomimo roznych opcji, ktore rozwazalismy, udalo mi sie urodzic naturlanie. Docieramy sie i powoli wracamy do normalnosci, o ile to jeszcze mozliwe ;)
 
Dzieki dziewczyny, potwierdzam i przepraszam, ze sie nie podzielilam newsami, ale brak czasu na cokolwiek! Nasz synek przyszedl na swiat 4 kwietnia, 38+3 z waga 3.58kg. Pomimo roznych opcji, ktore rozwazalismy, udalo mi sie urodzic naturlanie. Docieramy sie i powoli wracamy do normalnosci, o ile to jeszcze mozliwe ;)
Gratulacje. Wracaj do sil. Wszystkiego dobrego :-)
 
Mnie tez pokluwal lewy jajnik teraz a tam bylo jajo. Ja tez dopiero 2
Cykl po punkcji. Masz progesteron on wplywa na zle samopoczucie oslabienie ociezalosc i wkurw i placzliwosc i cale zlo swiata[emoji3][emoji3][emoji3]
Mam to samo, nic sie nie martw, to nie ma zwiazku z kropeczkami. A juz na pewno sie nie stresuj. Mnie cyce bola i ruszyc ich nie moge. A biore tylko 2 x 1 dupek.
Objawy zadne nic nie powiedza. Progesteron to nasz wrog choc go tak bardzo potrzebujemy teraz...
Glowka do gory! Relaks, muzyczka, film dobry, jedzonko fajne :*
Juz malutko Ci zostalo, pomysl o mnie [emoji31]

No wlasnie mnie piersi bolały ale teraz juz nie bola [emoji33]
Może Ty jesteś z tych co się mniej stresują [emoji16][emoji8]
Ja to trzęsidupa jestem
 
reklama
Do góry