reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@sksk Duphaston jest na 100%, nie ma refundacji, więc Twoj rodzinny powinien Ci spokojnie wypisac. Ew jakies zalecenie z kliniki wez, czy wypis po transferze jako dowod.
 
Jaki miałyście poziom progesteronu w dniu zakończenia stymulacji i podania Ovitrelle?
Przy jakiej wartości powinno się odłożyć transfer oraz czy wartość progesteronu ma duże znaczenie? Słyszałam odmienne opinie na ten temat.
 
Generalnie jak dziewczyny pisza.
Bo pozytywnej becie i jej przyrostow i ew. Kontroli proga na usg idzie sie okolo 20dpt a nawet pozniej - na usg serduszkowe lub pecherzykowe
Co da usg zaraz po becie np w 10dpt? Nic nie bedzie widac.
 
No to super :-( A u mnie nic . Kazał tylko leki dalej brać i za 2 tygodnie pojawić się u niego
Powiem szczerze ze jak patrzeć rozsądnie bez emocji to to wcale nie jest jakies dziwne bo te wszystkie badania, ta beta to latanie co kilka dni i tak nic nie zmieni jesli ma sie rozwijać prawidłowo to bedzie jesli nie to nie. Jesli ciąża jest pozamaciczna to przez 2 tyg teraz nic sie nie stanie bo zarodek jest jeszcze mały dopiero wlasnie za 2 tyg zacznie byc niebezpieczny jesli nie zagnieździł sie w macicy wiec dr zdąży to wyłapać na usg za 2 tyg. Moj dr tez działa dokładnie jak twoj a ufam mu w 100%. Ja do kolejnego transferu chce podejść teraz zupełnie naturalnie jesli bedzie taka opcja to nawet nie wspomagać sie dodatkowo progesteronem i jesli sie uda to wlasnie po 2 tyg sprawdze tylko czy sie dobrze zagnieździł dla własnego dobra i nie bede wiecej świrować bo jak widac to i tak nie ma żadnego wpływu.
 
reklama
Do góry