reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Vinszka to juz masz druga ciaze z in vitro?To tak szlak masz przetarty☺ Ja tez jestem na sztucznym cyklu pierwsze podejscie i pierwsze udane☺ Mamy jeszcze 4 blastusie.Jutro podglady maluszka juz u mojego lekarza, we wtorek mielismy serduszko
A ty kochana co tydzien u lekarza jestes ? Mi kazal sie zjawic za dwa tygodnie tez mialam serduszko w piatek
 
reklama
Moge sie tylko podczepic pod reszte. U mnie zawsze te badania robione terminowo z innymi, ja sie zawsze woda podmywam zadzieram kiece i lece.[emoji4]
Ale tak z zadartą kiecą???
No fakt, ja juz zapomnialam co.to jest :p
Dziewczyny dzisiaj minęły u mnie 2 tygodnie od transferu. Po tym czasie miałam zadzwonić do mojego lekarza prowadzącego. Więc zadzwoniłam i kazał się pojawić się u niego za 2 tygodnie. Poza tym zero jakichkolwiek badań czy to normalne?
Jasne. Nie wiem jaka Twoja beta w 14 dniu po, trzeba sprawdzic przyrost i progesteron, a tak to.za 2 tyg usg serduszkowe. Ja sprawdzalam jeszcze bete,.ale.to na wlasna reke, bez zalecen lekarskich, bo mnie uspokajaly dobre przyrosty.
Chyba jakis zart dziwny ten lekarz
Ale dlaczego?
 
Dziewczyny dzisiaj minęły u mnie 2 tygodnie od transferu. Po tym czasie miałam zadzwonić do mojego lekarza prowadzącego. Więc zadzwoniłam i kazał się pojawić się u niego za 2 tygodnie. Poza tym zero jakichkolwiek badań czy to normalne?
U mnie to samo, bete zrobić 2 razy kazał czy jest odpowiedni przyrost ( 27 i 29 marca) i wizyta dopiero na 26 kwietnia. Zapytał mnie czy wytrzymam, a ja zgodnie z prawdą powiedziałam "nie wiem".
Ale nie wytrzymałam i jutro idę sprawdzić serduszko :)
 
Ale tak z zadartą kiecą???

No fakt, ja juz zapomnialam co.to jest :p

Jasne. Nie wiem jaka Twoja beta w 14 dniu po, trzeba sprawdzic przyrost i progesteron, a tak to.za 2 tyg usg serduszkowe. Ja sprawdzalam jeszcze bete,.ale.to na wlasna reke, bez zalecen lekarskich, bo mnie uspokajaly dobre przyrosty.

Ale dlaczego?
Ja jestem caly czas pod kontrola lekarza po transferze kilka dni minelo I juz badania weryfikacja telefoniczna I teraz Usg co kills dni to chyba normalne
 
Idziesz do jakiegoś innego lekarza?
Tak idę do ginekologa poza kliniką. Tylko dlatego, że chcę mieć spokojne święta. Nie wiem co daje chodzenie na usg co tydzień szczerze mówiąc. Mi się wydawało, że wystarczy w około 5 tygodniu sprawdzić pęcherzyk i tydzień-dwa tyg później serduszko.

Może któraś dobra duszyczka wyjaśni o co chodzi z tym usg cotygodniowym, bo może coś u mnie lecą w kulki w klinice i trochę się martwie :(
 
Ale tak z zadartą kiecą???

No fakt, ja juz zapomnialam co.to jest :p

Jasne. Nie wiem jaka Twoja beta w 14 dniu po, trzeba sprawdzic przyrost i progesteron, a tak to.za 2 tyg usg serduszkowe. Ja sprawdzalam jeszcze bete,.ale.to na wlasna reke, bez zalecen lekarskich, bo mnie uspokajaly dobre przyrosty.

Ale dlaczego?
To ja dzisiaj tylko betę zrobiłam i nic więcej:-(
 
Tak idę do ginekologa poza kliniką. Tylko dlatego, że chcę mieć spokojne święta. Nie wiem co daje chodzenie na usg co tydzień szczerze mówiąc. Mi się wydawało, że wystarczy w około 5 tygodniu sprawdzić pęcherzyk i tydzień-dwa tyg później serduszko.

Może któraś dobra duszyczka wyjaśni o co chodzi z tym usg cotygodniowym, bo może coś u mnie lecą w kulki w klinice i trochę się martwie :(
Ja po dzisiejszym też zaczynam się martwić:-( bo nie wiem czy czegoś za mało nie mam albo za dużo skoro żadnych badań mi nie zlecil:-(
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj minęły u mnie 2 tygodnie od transferu. Po tym czasie miałam zadzwonić do mojego lekarza prowadzącego. Więc zadzwoniłam i kazał się pojawić się u niego za 2 tygodnie. Poza tym zero jakichkolwiek badań czy to normalne?
Normalne. Zalezy od kliniki, niektorzy kaza przychodzic 30-35dpt od razu na serduszko.
 
Do góry