reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam zle przeczucia [emoji20]boli mnie to podbrzusze jestem zmęczona i fizycznie i psychicznie
Im blizej tym gorzej

Mnie tez pokluwal lewy jajnik teraz a tam bylo jajo. Ja tez dopiero 2
Cykl po punkcji. Masz progesteron on wplywa na zle samopoczucie oslabienie ociezalosc i wkurw i placzliwosc i cale zlo swiata[emoji3][emoji3][emoji3]
Mam to samo, nic sie nie martw, to nie ma zwiazku z kropeczkami. A juz na pewno sie nie stresuj. Mnie cyce bola i ruszyc ich nie moge. A biore tylko 2 x 1 dupek.
Objawy zadne nic nie powiedza. Progesteron to nasz wrog choc go tak bardzo potrzebujemy teraz...
Glowka do gory! Relaks, muzyczka, film dobry, jedzonko fajne :*
Juz malutko Ci zostalo, pomysl o mnie [emoji31]
 
reklama
Tak idę do ginekologa poza kliniką. Tylko dlatego, że chcę mieć spokojne święta. Nie wiem co daje chodzenie na usg co tydzień szczerze mówiąc. Mi się wydawało, że wystarczy w około 5 tygodniu sprawdzić pęcherzyk i tydzień-dwa tyg później serduszko.

Może któraś dobra duszyczka wyjaśni o co chodzi z tym usg cotygodniowym, bo może coś u mnie lecą w kulki w klinice i trochę się martwie :(

Chyba invicta tak ma, a ja mam do 13 tc badany progesteron i estradiol + dodatkowe badania na moją krzepliwość.

Gdyby nie kwestia leków tak bym nie latała już, jednak stała kontrola uspokaja mimo wszystko... i wysysa zawartość portfela. [emoji848] Za to widok rozwijającego się człowieczka we mnie jest tak piękny i niewyobrażalnie cudowny, że co mi tam. O niego tak walczyliśmy, że nie będę oszczędzać.
 
reklama
Do góry