reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam jeszcze dziewczyny do was pytanie. Na czwartek mam wyznaczony pójście do szpitala gdyż w styczniu miałam uraz kolana i będę miała wpuszczane osocze. W takim wypadku jak nie będzie wiadomo czy jesteś w ciąży czy nie jak myślicie iść do szpitala czy przezolozyc sobie to osocze? Będę miała znieczulenie miejscowe.
 
Jesteś megaaa odważna [emoji846][emoji9]
Oj nieprawda :D Chyba nigdy w życiu tak się nie bałam!!! Poza tym, że staraliśmy się z mężem prawie 5 lat, to w dodatku miałam tylko jeden miesiąc (marzac) na zajście w ciążę, bo z końcem marca kończyła mi się umowa o pracę. Transfer miałam 11 marca - w rocznicę ślubu ;) I udało się - mam dzidzię i mam nadal pracę i świadczenia do porodu oraz macierzyński :)
 
Oj nieprawda :D Chyba nigdy w życiu tak się nie bałam!!! Poza tym, że staraliśmy się z mężem prawie 5 lat, to w dodatku miałam tylko jeden miesiąc (marzac) na zajście w ciążę, bo z końcem marca kończyła mi się umowa o pracę. Transfer miałam 11 marca - w rocznicę ślubu ;) I udało się - mam dzidzię i mam nadal pracę i świadczenia do porodu oraz macierzyński :)

Booooskoooo[emoji7]
 
A u którego lekarza konkretnie jeśli mogę wiedzieć? I czy dobrze Ci się współpracowało?
Ja byłam pacjentką dr Wojewódzkiego. Świetny specjalista (pracuje juz tam 25 lat), choć ma czasami poślizgi czasowe i czasami się spieszy. Polecam też dr Taszycką, a transfer to już tylko u niej! Ma taką rękę do transferów, jak mało kto. Transfer za każdym razem robiłam u niej - każdy z sukcesem.
 
reklama
Ja miałam zalecone w razie potrzeby tylko no-spę, ale uznałam, że dla rozluźnienia będę brała ją codziennie rano, w południe i wieczorem, aby właśnie zapobiec skurczom. I mialam w nosie, ze bylo napisane w razie potrzeby. Bo w sumie kiedy jest potrzeba, to może być za późno na no-spę. I się udało :D
Robię od wczoraj już to samo.....
 
Do góry