reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki ile miały Wasze pęcherzyki podczas stymulacji w 6 dniu cyklu? Dziś byłam na pierwszej kontroli i mam na jednym jajniku 2 a na drugim 6 pęcherzyków ale są malutkie 8-10 mm. Ogólnie mam niskie AMH i stymuluję się słabo ale zastanawiam się czy one ruszą czy już powinny być większe? Zwykle punkcje miałam w 12 dniu cyklu.
 
Dziewczynki ile miały Wasze pęcherzyki podczas stymulacji w 6 dniu cyklu? Dziś byłam na pierwszej kontroli i mam na jednym jajniku 2 a na drugim 6 pęcherzyków ale są malutkie 8-10 mm. Ogólnie mam niskie AMH i stymuluję się słabo ale zastanawiam się czy one ruszą czy już powinny być większe? Zwykle punkcje miałam w 12 dniu cyklu.

Ja tez się kiepsko stymuluje
Przy pierwszej stymulacji miałam tylko jeden pęcherzyk a przy drugiej w 4-5 dc miałam 6 pęcherzyków po 11-12mm i 7-8 mm
 
reklama
Tak
Ostatecznie miałam 4 pecherzyki ponad 20 mm i 4 po 16-18 mm
Pobrali wszystkie a zapłodnily się 4 z czego 2 prawidłowo które wlasnie są w moim brzuszku i mam nadzieje ze wiją sobie gniazdko [emoji173]️

Ok, to czekam spokojnie na następną kontrolę w czwartek :) Bo już miałam jakieś stresy, że może one wcale nie ruszą i cala ta stymulacja na marne. A Tobie życzę z całego serca aby Święta były mega szczęśliwe :)
 
Do góry