reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To mnie pocieszylas:-) mam nadzieję że dużo wsparcie od was dostanę na tym forum i będziemy razem się wspierać bo bardzo jest z tym lepiej jak się ma z kim porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Część, witamy na naszym forum i mocne kciuki za powodzenie! ✊✊✊
U mnie w klinice było zalecenie, żeby pierwsza betę przy trzydniowych zarodkach zrobić w 11 dpt, ale w 10 dpt już by coś wyszło. Dlatego nie stresuj się jak dzisiaj nic nie wyjdzie, bo na prawo, natomiast powtórz betę na spokojnie w 11 dpt (przy dwudniowych zarodkach dodaj sobie jeden dzień).
 
reklama
Dziewczyny po stymulacji i punkcji bylam obrzeknieta na brzuchu
Dziś jest 4 dpt i brzuch troszke zszedł a właściwie to obrzęki
Juz zaczęłam schizować ze może coś nie tak jest [emoji33]
 
Hej Kobietki. Czy, któraś z Was jest po leczeniu w Klinice Invimed w Warszawie? Kto Was prowadził i z jakim rezultatem? Ewentualnie jaką klinikę w Warszawie polecicie z czystym sercem, w której odniosłyście sukces? W moich lekarzach brakuje mi komunikatywności, empatii i otwarcia na pacjenta. Bardzo dziękuję za pomoc
Ja z czystym sercem polecam Novum. Miałam w niej dwa razy in vitro i każde udane za pierwszym razem ;)
 
Ja miałam zalecone w razie potrzeby tylko no-spę, ale uznałam, że dla rozluźnienia będę brała ją codziennie rano, w południe i wieczorem, aby właśnie zapobiec skurczom. I mialam w nosie, ze bylo napisane w razie potrzeby. Bo w sumie kiedy jest potrzeba, to może być za późno na no-spę. I się udało :D
zrobiłam tak samo :D
 
Ja nawet staram się nie myśleć o tej całej procedurze od nowa[emoji46]
Dlatego tez zaryzykowalismy i wzięliśmy 2 zarodki bo czasem 1 może się utrzymać dzięki temu drugiemu
Jestem z tych niecierpliwych ale w kwestii bety staram się wytrzymać choćby do przyszłego tygodnia
Myśle ze powinnaś w razie w jeszcze poczekać z 3-4 dni do testu wtedy byłby on miarodajny bardziej
Chyba ze juz dziś beta drgnie to trzeba sprawdzić przyrost [emoji2]
Będę trzymała kciuki aby wszystko wyszło pozytywnie [emoji110]
A Wam zasugerowano byście wzięli 2 zarodki czy sami chcieliście?
Dziękuję Marzycielka :-) ja za Ciebie też będę trzymała mocno kciuki aby się udało:-)
Nam lekarz prowadzący zaproponował żebyśmy dwa wzięli bo jeden był jak to powiedział słabszy drugi silniejszy i ładny i powiedział że któryś z tych dwóch powinien się przyjąć.
 
Dziękuję Marzycielka :-) ja za Ciebie też będę trzymała mocno kciuki aby się udało:-)
Nam lekarz prowadzący zaproponował żebyśmy dwa wzięli bo jeden był jak to powiedział słabszy drugi silniejszy i ładny i powiedział że któryś z tych dwóch powinien się przyjąć.

W ten sam sposób my pomyśleliśmy
Może to brutalne ale będziemy się cieszyć którykolwiek będzie chciał z nami zostać a jeśli dwa to juz będzie pełnia szczęścia
 
reklama
Część, witamy na naszym forum i mocne kciuki za powodzenie! ✊✊✊
U mnie w klinice było zalecenie, żeby pierwsza betę przy trzydniowych zarodkach zrobić w 11 dpt, ale w 10 dpt już by coś wyszło. Dlatego nie stresuj się jak dzisiaj nic nie wyjdzie, bo na prawo, natomiast powtórz betę na spokojnie w 11 dpt (przy dwudniowych zarodkach dodaj sobie jeden dzień).
Dziękuję bardzo Kochana :-* dzięki takim osobom jak Wy dużo można się dowiedzieć:-) Dziękuję
 
Do góry