reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja dziś 2dpt i u mnie też prawie brak objawów. Nawet piersi mnie nie bolą :( może minimalnie coś zakłuje. Jeszcze jutro w domku będę odpoczywwć (bo wzięłam urlop) a od wtorku do pracy.
Ja już nie wiem ...dziewczyny piszą że w ogóle zero objawów miały i się udawało....
Ja staram się jak moge myslec pozytywnie i naprawdę mocno wierzę w mojego kochanego kropka:) tylko to czekanie jest okropne. Że też nie mogą nam dawać narkozy na 10 dni i wybudzać jak już będzie po wszystkim:) :)
 
reklama
Ja już nie wiem ...dziewczyny piszą że w ogóle zero objawów miały i się udawało....
Ja staram się jak moge myslec pozytywnie i naprawdę mocno wierzę w mojego kochanego kropka:) tylko to czekanie jest okropne. Że też nie mogą nam dawać narkozy na 10 dni i wybudzać jak już będzie po wszystkim:) :)
A to nie za wczesnie na objawy?
 
Ja dziś 2dpt i u mnie też prawie brak objawów. Nawet piersi mnie nie bolą :( może minimalnie coś zakłuje. Jeszcze jutro w domku będę odpoczywwć (bo wzięłam urlop) a od wtorku do pracy.

Kochana bo objawow nie bedziesz jeszcze dlugo miala... to co nie ktore z was czuja to efekty uboczne po lekach, po estradiolu piersi bola i brzuch po progesteronie chce sie spac i moze wzrastac temp.Nie porownujcie bo sie nie potrzebnie dolujecie. U jednych sa objawy u innych nie, i moze to i jedno i drugie oznaczac. Cierpliwosci [emoji106][emoji106][emoji106]
 
@Pini88 jeżeli wykupiłaś w pakiecie weryfikację to lekarz powinien Ci powiedzieć że masz w 3,6,9 dniu po transferze zrobić betę, estradiol i progesteron i wtedy będzie telefon z kliniki o ile tak ustaliłaś w receocji inaczej musisz do nich zadzwonić. Przede wszystkim sprawdź co masz w umowie czy na pewno jest weryfikacja zaznaczona. Jeżeli nie to wtedy dzwoń się zapytaj kiedy masz robić betę. Ja zawsze ustalałam z lekarzem weryfikację ustalaliśmy dni a w recepcji wskazałam kontakt telefoniczny z uwagi na odległość. A kto robił Ci transfer i kto jest Twoim lekarzem prowadzącym?
 
Ja jestem z Bydgoszczy takze prowadzi mnie lekarz z Bydgoszczy tylko transfer byl w Gdansku na recepcji kazal mi dzwonic na infolinie bo Pani z recepcji nie zna lekarzy z Bydgoszczy no wiec postanowilam ze jutro pojade do invicta bydgoszcz oddam krew i umowie sie na wizyte
 
Już chyba pytałam...ale zapomniałam:(
Po transferze ..czy można pic melisę, miętę, zieloną herbatę?
Jestem straszna herbaciara, ale pomysły mi się skończyły bo większość herbatek owocowych ma hibiskus;) czarnej herbaty też staram się nie pić więcej niż dwie...bo ma kofeinę...
 
reklama
Ja jestem z Bydgoszczy takze prowadzi mnie lekarz z Bydgoszczy tylko transfer byl w Gdansku na recepcji kazal mi dzwonic na infolinie bo Pani z recepcji nie zna lekarzy z Bydgoszczy no wiec postanowilam ze jutro pojade do invicta bydgoszcz oddam krew i umowie sie na wizyte
3 dpt przypada we wtorek to wtedy idź a jak będą wyniki to pewnie położna pójdzie z wynikami do lekarza i wtedy Ci powie czy wszystko jest ok. Pamiętaj że 3 dnia beta może nie wyjść bo to za wcześniej. Najważniejszy progesteron i estradiol.
 
Do góry