reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny byc moze juz ktos o to pytal, napiszcie mi prosze jakie badania robi sie przed stymulacja? W czwartek mamy wizyte u lekarza z wynikami chromatyny meza i mam nadzieje ze dostaniemy juz zielone swiatlo i zaczniemy robic badania. Czy przed symulacja tylko ja robie badania czy maz tez jakies ma zrobić? Napiszcie mi prosze jakie badania ja mam zrobic przed stymulacja, bede wdzieczna.
Przed sama stymulacja nic nie trzeba robic ale przed cała procedura tych badań troche jest a rozumiem ze wy juz wszystko macie zrobione skoro jest juz decyzja do stymulacji. W trakcie stymulacji beda ci sprawdzać hormony i tyle.
 
@Vinszka co to znaczy ze masz wykupiony nadzór nad implementacja?
Robisz wyniki z krwi w danych dniach po transferze i jak hormony są niskie to masz albo wizytę albo telefon od lekarza prowadzącego by zwiększyć dawkę leków lub obniżyć. Zawsze to lepiej znać opinie lekarza jak szukać w internetach.

Ja w 2dpt miałam niski estradiol i progesteron dlatego dawka praktycznie podwojona.

Aktualnie czuje coś w macicy, jakieś ciągnięcie, czasem delikatnie ukłucie.... Wcześniej tego nie miałam. Któraś z was też tak ma?
 
Robisz wyniki z krwi w danych dniach po transferze i jak hormony są niskie to masz albo wizytę albo telefon od lekarza prowadzącego by zwiększyć dawkę leków lub obniżyć. Zawsze to lepiej znać opinie lekarza jak szukać w internetach.

Ja w 2dpt miałam niski estradiol i progesteron dlatego dawka praktycznie podwojona.

Aktualnie czuje coś w macicy, jakieś ciągnięcie, czasem delikatnie ukłucie.... Wcześniej tego nie miałam. Któraś z was też tak ma?
Ja tak mam wzielam nospe wlasnie jestem troche zawiedziona ta invicta ze mi nie powiedzieli kiedy mam sie zglosic na pierwsza wizyte po transferze
 
Robisz wyniki z krwi w danych dniach po transferze i jak hormony są niskie to masz albo wizytę albo telefon od lekarza prowadzącego by zwiększyć dawkę leków lub obniżyć. Zawsze to lepiej znać opinie lekarza jak szukać w internetach.

Ja w 2dpt miałam niski estradiol i progesteron dlatego dawka praktycznie podwojona.

Aktualnie czuje coś w macicy, jakieś ciągnięcie, czasem delikatnie ukłucie.... Wcześniej tego nie miałam. Któraś z was też tak ma?

Ja odczuwam podobne symptomy, nie wiem czy to dobrze czy nie :)
 
Kochana!!!:)
Weekend mi służy , chociaż chciałabym już żeby to był 9dpt:) gadam z kropkiem jak oszalała, mąż mój puka się w czoło jak to widzi:) :)
Objawów nadal brak oprócz bolących piersi.
Vinszka, jolancik jak u was?
Ja dziś 2dpt i u mnie też prawie brak objawów. Nawet piersi mnie nie bolą :( może minimalnie coś zakłuje. Jeszcze jutro w domku będę odpoczywwć (bo wzięłam urlop) a od wtorku do pracy.
 
reklama
Do góry