reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie jak teraz się nie uda podejść to później dopiero lipiec. Już trzeci miesiąc jestem w Polsce i nie pracuję. Trzeba wracac do Uk i zbierac na kolejne podejścia[emoji6]
To jesli chcesz to przetrzymam ta wizytę jeszcze trochę dla Ciebie, do bety.
Chociaż mam nadzieję że nie będzie Ci potrzebna.
Życzę Takiego cudu...[emoji4]
Zobacz załącznik 951430
Dziękuję!
Koszulki rewelacja!
To współczuję, że musisz tak kombinować... ale wiadomo, kasa się sama nie zarobi. Ale co się odwlecze, to nie uciecze i zobaczysz, że niedługo bedziesz potrzebować takichh koszulek ;)
 
Melduję się dziś 34 tc. Pessar wyjęty i czekamy. Worek owodniowy od dołu cały a rozwarcie jest na 0.5 cm, podobno na tym etapie ciąży to wcale nie jest jakiś dramat. Czekamy dalej....Może jeszcze choć kilka dni:)

Super, że udało się dorwać do 34 tygodnia i wspaniałego spotkania z twoją Córeczka!!! ❤️❤️❤️ Daj znać jak już Mała będzie po drugiej stronie brzucha :)
 
Hej dziewczyny. Na forum jestem nowa choć z drugiej strony weteranka w tym temacie. W 2014 roku mialam pierwsze ivf...6.03 punkcja, 8.03 ET a dzis moje szczęście ma 4 lata. Po procedurze zostal mi jeden mrozazek i w pazdzierniku 2015 mialam go zabrac a tu niespodzianka...naturalne poczecie...corka ma 2,5 roku. 12.03.2019 moj kropek doczekał sie wreszcie...od 2 dni jestesmy razem a ja świruje..jak my wszystkie w tym czasie ;) Miło mi będzie z wami przebrnąć przez ten teudny czas jeśli mnie przyjmiecie :) soryy jesli glupio pisze ale relanium działa
 
Melduję się dziś 34 tc. Pessar wyjęty i czekamy. Worek owodniowy od dołu cały a rozwarcie jest na 0.5 cm, podobno na tym etapie ciąży to wcale nie jest jakiś dramat. Czekamy dalej....Może jeszcze choć kilka dni:)

Motylku trzymamy kciuki, tetaz juz jeses bezpieczna na tym etapie, cudownie, ze udalo sie tak dlugo wytrwac [emoji173]️
 
Mam nadzieje że się uda i tego życzę[emoji4]
No ja myślałam że będzie trochę łatwiej to pogodzić i ze nie będę potrzebowała tyle czasu spędzać w Polsce, ale jak nie idzie tak łatwo to i czasu na różne wizyty i badania potrzeba dużo niestety...
Dokladnie my z mezem mamy ten konfort ze prowadzimy firme bo jak bym byla na etacie to juz dawno by mnie wywalili ale czego sie nie robi dlatego malego szczescia :)
 
reklama
Do góry