reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety nie dopuścili mnie z powodu zbyt niskiego progesteronu :( a już w poniedziałek miałam mieć transfer :( puki co muszę się wstrzymać od wizyty u Paśnika bo nie mam mu za bardzo co powiedzieć bo jeden nie udany transfer jeszcze o niczym nie świadczy. Ja biorę encorton i w tym cyklu endo uroslo ki do 9. 5 więc całkiem ładnie :) tylko szkoda że nie wykorzystane...
Kurcze... przykro mi[emoji20] Już tyle czekasz i ciągle coś... Z jednej strony dobrze ze sprawdzają wszystko a z drugiej dla mnie dziwne bo ja przy crio ani razu nie mialam sprawdzanego progesteronu i żadnych innych hormonów?!
Dziewczyny a jak to u Was jest z tym progesteronem przed criotransferem, badaja? Niedopuszczaja jak za niski?
 
reklama
Kurcze... przykro mi[emoji20] Już tyle czekasz i ciągle coś... Z jednej strony dobrze ze sprawdzają wszystko a z drugiej dla mnie dziwne bo ja przy crio ani razu nie mialam sprawdzanego progesteronu i żadnych innych hormonów?!
Dziewczyny a jak to u Was jest z tym progesteronem przed criotransferem, badaja? Niedopuszczaja jak za niski?

Ja mam crio dzis i nikt mi nie kazal robic przed samym transferem badan. 4 marca mialam badany estradiol (114,95 pg/ml)
Progesteron (0,17 ng/ml)
I LH (9,56)
Nic wiecej nie kazali mi badac a dzisiaj raczej nie zdążą... zresztą i tak przyjmuję duphaston 2 tabl ma dobe
 
Ostatnia edycja:
Kurcze... przykro mi[emoji20] Już tyle czekasz i ciągle coś... Z jednej strony dobrze ze sprawdzają wszystko a z drugiej dla mnie dziwne bo ja przy crio ani razu nie mialam sprawdzanego progesteronu i żadnych innych hormonów?!
Dziewczyny a jak to u Was jest z tym progesteronem przed criotransferem, badaja? Niedopuszczaja jak za niski?
Taki niski wcale nie był bo w sobotę miałam 17.3 a w niedziele 12.5
 
Dziewczyny jeśli któraś chce to mam wizytę u docenta Pasnika do oddania na 26.03. Mi udało się wcześniej wcisnąć.
W zaleceniach od niego dostalam głównie accofil na kir AA. No i to może być u mnie przyczyna nieudanych transferow.
@sksk pytalam wujka czy encorton moze mieć wplyw na endo i powiedzial ze tak wiec próbowalabym bez jak nie ma wskazań.
Ja wczoraj na szybko bylam jeszcze w klinice zobaczyc czy da rade podejść do crio na naturalnym jeszcze w tym cyklu i 12dc endo 5.6 więc bardzo slabo. Jeszcze w piatek mam wizytę ale nie licze ze podrosnie wystarczajaco.
@Śliwka12345 udało sie w końcu w tym cyklu podejść do transferu? Mam nadzieje że tak i ze wizyta u Paśnika nie będzie Ci już potrzebna, ale jakby co to chętnie bym Ci oddala bo dzieki Tobie ja już jestem po[emoji6]
@Akatombo powodzenia kochana!!! Niech to w końcu bedzie ten udany transfer[emoji6]
Dziękuję, kochana.
Fajnie, że masz tylko accofil, w przyszłym miesiącu możesz podchodzić.
Ja bym wzięła te wizytę do Pasnika, bo jakoś nie mam za dużo nadziei, ze się uda... ale może jeszcze poczekam. Staram się w ogóle za dużo nie mysleć. Ten transfer wyjątkowo bez większych emocji, może dlatego, że już piaty... Wczoraj nawet nikt z kliniki do mnie nie zadzwonił, a mam znieczulenie ogólne i zawsze dzwonili, żeby powiedzieć, co i jak, teraz pewnie uznali mnie za weteranke ;)
 
Ja mam crio dzis i nikt mi nie kazal robic przed samym transferem badan. Tydzien temu mialam badany estradiol (114,95 pg/ml)
Progesteron (0,17 ng/ml)
I LH (9,56)
Nic wiecej nie kazali mi badac a dzisiaj raczej nie zdążą... zresztą i tak przyjmuję duphaston 2 tabl ma dobe
No to jest nas już dwie dzisiaj :)
Powodzenia!
Mnie też nie badają hormonów przed crio.
 
reklama
Dziękuję, kochana.
Fajnie, że masz tylko accofil, w przyszłym miesiącu możesz podchodzić.
Ja bym wzięła te wizytę do Pasnika, bo jakoś nie mam za dużo nadziei, ze się uda... ale może jeszcze poczekam. Staram się w ogóle za dużo nie mysleć. Ten transfer wyjątkowo bez większych emocji, może dlatego, że już piaty... Wczoraj nawet nikt z kliniki do mnie nie zadzwonił, a mam znieczulenie ogólne i zawsze dzwonili, żeby powiedzieć, co i jak, teraz pewnie uznali mnie za weteranke ;)

Masz znieczulenie ogolne do transferu??

Dziewczyny czy do transferu trzeba byc na czczo? Mam nadzieje ze nie?
 
Do góry