reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak się tylko mówi... Ja na poród czekałam 41 tygodni i co? Dziecko mi wyjść na swiat nie chciało, musieli na chama... czyt. Oksytocyna [emoji23]
A dzień za dniem leciał mi okrutnie wolno, także jedna jest w szoku jak czas szybko leci, a druga ma zupełnie odwrotnie. [emoji3526]

Ja urodziłam w 42 tc - 3 dni oksytocyna - przy 3 dawce i przy rozwarciu 10 cm usypialam juz tak wykończona - strasznie mi się dluzylo - strasznie
 
reklama
Ja urodziłam w 42 tc - 3 dni oksytocyna - przy 3 dawce i przy rozwarciu 10 cm usypialam juz tak wykończona - strasznie mi się dluzylo - strasznie
To kochana, choć ja nie wiem czy się udało, ale życzę nam porodu w terminie, a nawet dzień wcześniej i żeby tylko kichnąć i dzidzia niech będzie na świecie, a co!? My już się zmeczylysmy... choć ja urodziłam przez cc bo... łożysko nie wytrzymało [emoji853]
 
Dziewczyny jeśli któraś chce to mam wizytę u docenta Pasnika do oddania na 26.03. Mi udało się wcześniej wcisnąć.
W zaleceniach od niego dostalam głównie accofil na kir AA. No i to może być u mnie przyczyna nieudanych transferow.
@sksk pytalam wujka czy encorton moze mieć wplyw na endo i powiedzial ze tak wiec próbowalabym bez jak nie ma wskazań.
Ja wczoraj na szybko bylam jeszcze w klinice zobaczyc czy da rade podejść do crio na naturalnym jeszcze w tym cyklu i 12dc endo 5.6 więc bardzo slabo. Jeszcze w piatek mam wizytę ale nie licze ze podrosnie wystarczajaco.
@Śliwka12345 udało sie w końcu w tym cyklu podejść do transferu? Mam nadzieje że tak i ze wizyta u Paśnika nie będzie Ci już potrzebna, ale jakby co to chętnie bym Ci oddala bo dzieki Tobie ja już jestem po[emoji6]
@Akatombo powodzenia kochana!!! Niech to w końcu bedzie ten udany transfer[emoji6]
Mój ginekolog też twierdzi, że w tamtym cyklu zła struktura to wina encotronu, w tym wzięłam dwie tabletki i też zaczął psuć. Dziękuję, że pamiętałaś o mnie :)
Teraz na naturalnym zawalczę o grubość i progesteron (jak @Śliwka12345 mi przypomniała, że i tutaj może być następnym razem też problem)
Dziewczyny a co z seksem w podejściu do crio na naturalnym cyklu???
 
Mój ginekolog też twierdzi, że w tamtym cyklu zła struktura to wina encotronu, w tym wzięłam dwie tabletki i też zaczął psuć. Dziękuję, że pamiętałaś o mnie :)
Teraz na naturalnym zawalczę o grubość i progesteron (jak @Śliwka12345 mi przypomniała, że i tutaj może być następnym razem też problem)
Dziewczyny a co z seksem w podejściu do crio na naturalnym cyklu???
Ja do kolejnego crio bez encortonu będę podchodzila bo wujek powiedzial ze nie ma potrzeby a przy wczesniejszym bralam profilaktycznie. Chcialybysmy sie obstawic czym tylko sie da zeby podnieść szanse ale nie zawsze to nam służy.
Z tym progesteronem to nie wiem jak to jest przed transferem bo u nas się go w ogóle nie bada.
Jeśli chodzi o endo to u siebie widzę ze czy na naturalnym czy na sztucznym ono jest u mnie po prostu słabe. I to chyba od ostatniej stymulacji coś się popsuło bardziej...
A jak u Ciebie okres po naturalnych i sztucznych cyklach? Bo po tym tez chyba można trochę stwierdzić. U mnie właśnie raczej skąpo, co by świadczyło o nie za grubym endo.
 
Czesc ciotki, my juz po fotoshooting , mamy 40 i 38 cm, wagowo 1550 i 1600 w 28plus 6 tc. Wszystko ok, szykujemy sie na sn, na cc nie ma na razie zadnych wskazan.
IMG_4444.JPG
 
reklama
Kurcze... przykro mi[emoji20] Już tyle czekasz i ciągle coś... Z jednej strony dobrze ze sprawdzają wszystko a z drugiej dla mnie dziwne bo ja przy crio ani razu nie mialam sprawdzanego progesteronu i żadnych innych hormonów?!
Dziewczyny a jak to u Was jest z tym progesteronem przed criotransferem, badaja? Niedopuszczaja jak za niski?
Ja na naturalnym sprawdzałam progesteron by potwierdzić owulację.
 
Do góry