reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Katka a sprawdzasz na tel czy z kompa? Bo ja na tel w ogóle nie widzę nic a na komie wyniki są. Nie wiem czy im coś nie działa czy w ogóle nie maja dla wyników wersji mobilnej, hmmm
A który dpt jesteś? Jak sytuacja u Ciebie dokładniej? Małe przyrosty czy co?? Kiedy jakaś wizyta?

Super! Niech pękają te jajca! A na wizycie ostatnio jakiej wielkości były pęcherzyki?
Jednego już nie było a drugi wyglądał jakby niedługo miał pęknąć no ale w sobotę w 15dc progesteron nadal niski 0,116 ng/ml więc raczej owulacji nie było. Dziś już byłam oddać krew. Ciekawe kiedy wyniki bo dziś Sylwester i może być ciężko a robiłam w Diagnostyce.
 
reklama
Hej Kobietki w ten ostatni dzień Starego roku. @dżoasia suuuppperrr - spokojnego czekania na serducha i cudownych widoków -babo Ci życzę z całego serca. Rok 2019 jest Twój !
Wszystkimi czekajacym na swoje szczęścia po drugiej stronie brzuszka , życzę spokoju i cudownego spotkania.
Tym ,które jak ja czekają jeszcze na swój czas -dziewczynki życzę Nam wytrwałości bo dla Nas też za chwilkę, dwie lub trzy zaświeci słoneczko. Spokojnego , nudnego , ciążowego i rzyganego Nowego 2019 roku. Bądźmy GRUBE ;)
 
Estradiol zaczyna spadać jeśli nie doszło do zapłodnienia - tak samo jak progesteron. Kiedy oba hormony są na niskim poziomie następuje miesiączka. Nie może zacząć spadać od razu o owulacji bo jet tak samo odpowiedzialny za utrzymanie ciąży jak progesteron
No widzisz Kochana Ty skarbnico wiedzy! Nowa wiedza dla mnie, dziękuję! U mnie estradiol rósł jak monitotorowaliśmy pęcherzyki czy rosną i dojrzewają. Niestety progesteron też urósł i miałam punkcje a transfer odroczony. Podobno pękła torbielka i to było powodem. Później był criotransfer na naturalnym cyklu ale bez badań krwi więc nawet nie wiem jakie mogły być wartości
 
2 tygodnie po zabiegu, czyli na poczatku stycznia mam sie pokazac w klinice. Lekarz ma dumac czy czegos jeszcze u mnie nie zbadac... ale ogólnie jakies 2-3 cykle musze odczekac.

Kurciu, 2019 bedzie Twoj, myslalam o Tobie kochana i tez mialam pytac jak sie czujesz[emoji173]️. Co sie odwlecze to nie uciecze, mnie tez to czekanie strasznie meczylo jak mi lekarz kazal 2 miesiace czekac po cb na badania, ale zleci i nim sie obejrzysz bedzie kolejny transfer.
 
Dziewczyny mam pytanko
Teściowa oddała mi clexane 60 , a ja mam w zleceniach 40
Hmm i tak zastanawiam się czy mogłabym zaszkodzić sobie większa dawka ewentualnie nie wszystko wszczykiwac ?
 
reklama
Czytam wasze posty i tak sie zastanawiam z przerażeniem czy pozamaciczna w in vitro to czesty przypadek? Ja mam pozrastane jajowody prawdopodobnie po przebytym zapaleniu jajnikow wieki temu. Gin zbagatelizowala ten fakt i mam efekty.
Tak to tłumaczył inny gin po laparoskopii.
Ale czy niedroznościach jest ryzyko pozamacicznej?
 
Do góry