reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Napisze wam jeszcze final Klanu progesteronowego, lekarz z kliniki powiedzial, ze jesli w 22 tygodniu przy 1 lutinusie i probie zejscia z 2 duphastonow na 1 jest jakies plamienie to lepiej zostac przy tych dawkach juz do konca ciazy, wiec wyglada na to, ze zestaw lekow juz do konca, podobno niektore kobiety nawet w naturalnych ciazach tak maja.
 
Dziewczyny mój gin chce mi zrobić scraching endometrium z histeroskopia i w tym samym cyklu transfer.Wszędzie piszą ze robi się w kolejnym On się powołuje na jakieś nowe badania ze lepiej w tym Nie wiem co mam robić czy mu zaufać czy się buntowac że w tym samym cyklu nie chce Czy ja w ogóle mam coś do powiedzenia ?
 
Powinnam, ale lab w sobotę zamknięte, a podobno powinno się w tym samym robić, chociaż w moim przypadku przyrosty były ok, a kończyło się pustym jajem, ale to było dawno a teraz jest teraz

Dokładnie, teraz jest teraz! I to jest ten szczęśliwy raz!
Zrób w poniedziałek jak wytrzymasz :)
 
Napisze wam jeszcze final Klanu progesteronowego, lekarz z kliniki powiedzial, ze jesli w 22 tygodniu przy 1 lutinusie i probie zejscia z 2 duphastonow na 1 jest jakies plamienie to lepiej zostac przy tych dawkach juz do konca ciazy, wiec wyglada na to, ze zestaw lekow juz do konca, podobno niektore kobiety nawet w naturalnych ciazach tak maja.

Bo u nas na forum same ciekawe przypadki są ;)
Kiedy masz następne podglądanie małego Miecia?
 
Napisze wam jeszcze final Klanu progesteronowego, lekarz z kliniki powiedzial, ze jesli w 22 tygodniu przy 1 lutinusie i probie zejscia z 2 duphastonow na 1 jest jakies plamienie to lepiej zostac przy tych dawkach juz do konca ciazy, wiec wyglada na to, ze zestaw lekow juz do konca, podobno niektore kobiety nawet w naturalnych ciazach tak maja.
Ważne, że maleństwo rośnie i się rozwija, no i że lekarz nie każe na siłę schodzić, jak trzeba brać to trzeba
 
Spoko, tyle tu nas... wcześniej mialam dwa transfery, bez immunosupresji, oba beta zero. Trzeci był z intralipidem, bo nie chcieliśmy czekać tego miesiąca na branie equoralu, beta ruszyła, ale szybko spadła, więc czuję, że immunologia to dobry trop. Teraz po bożemu biorę equoral, no i sprawdzam kiry.
Cytokiny sprawdzałam- wyszły podwyższone nk, i dodatnie ANA.
I jeszcze sobie sprawdzę krzywą insulinową, chociaż podstaw nie ma, ale nie zaszkodzi ;)
Ja krzywa robilam juz bardzo dawno temu, biore metformine, tez powinnam powtorzyc i zobaczyc moze cos sie polepszylo:) no skoro ruszyla a wczesniej nic a nic to mysle ze szczescie jest juz blisko:) gdzie robilas cytokiny i ana? Nie wazny jest dzien cyklu przy tych badaniach prawda?
 
reklama
Do góry