reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

estem aktywna i zabolała jej historia. Wiec o o co Ci kobieto chodzi!?!?!??

A jeśli musisz już wiedzieć moja pierwsza myśl z rana to co zrobić żeby w końcu przestać żygać śluzem bo już krew powoli wycieka z przełyku. I martwię się ze jak ten żołądek szaleje to czy nie ma wpływu na krwiaka.
I w dupie mam obecnie czy zjem kanapkę na chlebie razowym czy białym bo do 12 i tak nie jestem w stanie niczego zjeść.
I przykro mi - nie wpadaj w samozachwyt bo Twoje wypowiedzi dobrze na mnie nie wpływają i nie wiem czy na kogo więcej.

Rzadko jestem chamem ale dzisiaj będę - odczep się!!!
To ty chyba popadasz w samozachwyt bo nie pisze tutaj tylko o tobie. Nigdy nie byłam

A ty jesteś lekarzem że stawiasz mi takie opinie.[/QUOTE



Odpisze Ci po raz ostatni. Wiele kobiet tutaj poprosiło abyśmy skończyły z ta awantura, wiec bardzo proszę skończ już i uszanuj ich prośby.
Jeśli jeszcze masz dalej ochotę mnie poniżać proszę kieruj się na priva, zgodnie z prośba innych.
To forum jest wszystkich użytkowniczek i rozpętana burza najwyraźniej wszystkim przeszkadza, wiec tym wpisem proponuje ja zakończyć.

Surykatka próbowała załagodzić sytuacje i tez jej się oberwało niewiadomo za co.

Koniec!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wrr... jak slysze te teksty o odpuszczeniu to az mnie trzepie. Ale takie dyrdymaly opowiadaja tylko ludzie ktorzy nigdy z plodnoscia problemow nie mieli [emoji34]
A Ciebie Aga mocno [emoji173] kuwa no musi sie kiedys obrocic na lepsze, nie moze tak ciagle byc pod gorke...
@chlopkers kochana oczywiście , że się uda Wszystkim się uda i ktoś tu zgasi światło :):tak:
 
Ja bylam w szoku ze tak szybko te wyniki. W glowie mialam ze tak ze 2 tygodnie trzeba czemac wiec wizyte zobie zaplaanowalam w drugiej oolowie stycznia zeby wszystko miec a tu takie zaskoczenie. Wczesniej bez immunosupresji nie bylo pozytywnej bety w ogole? ( przepraszam ale nie wszystko pamietam;)) robilas cytokiny i przeciwciala ANA moze?
Spoko, tyle tu nas... wcześniej mialam dwa transfery, bez immunosupresji, oba beta zero. Trzeci był z intralipidem, bo nie chcieliśmy czekać tego miesiąca na branie equoralu, beta ruszyła, ale szybko spadła, więc czuję, że immunologia to dobry trop. Teraz po bożemu biorę equoral, no i sprawdzam kiry.
Cytokiny sprawdzałam- wyszły podwyższone nk, i dodatnie ANA.
I jeszcze sobie sprawdzę krzywą insulinową, chociaż podstaw nie ma, ale nie zaszkodzi ;)
 
Ja rozumiem żal, rozczarowanie, poczucie krzywdy i hormony. Gorzej jak notorycznie wyrzucasz z siebie złe emocje kosztem innych. Na to nie ma mojej akceptacji, ale ja nie jestem jakąś bardzo wyrozumiałą osobą.
Za to jędzą dla męża ostatnio bardzo... tylko praca nad sobą nas uratuje ;)
W Novum jest psycholog, nawet w ramach pakietu ivf jest jedna rozmowa gratis. Ale wydaje mi się, że skupiamy się za mocno na fizycznym aspekcie nieplodności, wydajemy kupę kasy na leki, suplementy, zabiegi, a na ratowanie psyche już trochę szkoda, bo "dam radę" i "jakoà to będzie"...
W novum jest, zgadza sie , tyle ze moim zdanie takze terapeuta powinien byc czescia leczenia, a nie opcja.Pierwsza rozmowa lekarz drugie drzwi terapeuta. Moje marzenie❤️
 
Hahah to tera powinnam wyslac za toba golebia pocztowego z listem gonczym bo mi grozisz :D
Kobity ja tez nikomu nie chcialam dowalic ale tez.mnie szlag trafil jak oziska probowala oskarzyc Biedre o swiadome zabijanie dziecka. Zgrzalo mnie tym bardziej ze sama mam IO i do tego dochodzi praca ktora.w 100% uniemozliwia mi trzymanie.diety na codzien (o ile.produktow uzywam takich kak trzeba to nieregularne jedzenie mam wpisane w zyciorys, bo jestem szefem kuchni). I jakby mi ktos napisal, ze robie tak, bo pewnie tak naprawde nie chce tego dziecka to bym po ryju dala. Po prostu wczulam sie - moze za baardzo.

@Mieciu85 nooo skarpetuchy widze pasuja jak ulal:D twarzowo ci hihi
Nie odpowiadaj czegoś czego ja nie napisałam :)
 
To ty chyba popadasz w samozachwyt bo nie pisze tutaj tylko o tobie. Nigdy nie byłam

A ty jesteś lekarzem że stawiasz mi takie opinie.

Odpisze Ci po raz ostatni. Wiele kobiet tutaj poprosiło abyśmy skończyły z ta awantura, wiec bardzo proszę skończ już i uszanuj ich prośby.
Jeśli jeszcze masz dalej ochotę mnie poniżać proszę kieruj się na priva, zgodnie z prośba innych.
To forum jest wszystkich użytkowniczek i rozpętana burza najwyraźniej wszystkim przeszkadza, wiec tym wpisem proponuje ja zakończyć.

Surykatka próbowała załagodzić sytuacje i tez jej się oberwało niewiadomo za co.

Koniec![/QUOTE]
Amen
 
Kochana, dobre jest to, że większość babek tu wie, jak się czujesz. Znamy tę wściekłość, zazdrość i poczucie winy... i złość na głupie rady, choć często przecież dawane bez złych intencji. Trzymaj się. Będzie lepiej.



Nie wiem czy sprawi to, że poczujesz się.lepiej, ale u nas jest ten sam problem (w sensie, co u @chlopkers). I uwierz mi, jak teraz jest przymusowa orzerwa to wydaje mi się, że on się cieszy!



Olciu, dziękuję. Takie odrętwienie mnie dopadło, już nie płaczę, ale radości we mnie nie ma. Wiem, że i tak jestem w dobrej sytuacji, ale chyba na spokojnie muszę wszystkie fakty przetrawić. Mam nadzieję, że jak pisze @ilmenau radość przyjdzie z czasem. W końcu każdej z nas ma się kiedyś udać, nie? Może i mój maluch przetrwa.

Pewnie ze przetrwa, jak moja Córeczka!!!
Na nas dwie tutaj to trafiło, ale mój lekarz mówił, że tak jest w 30% przypadków tylko kobiety często o tym nie wiedzą.
Radość przyjdzie, daj sobie trochę czasu :*
 
Przepraszam, nie dopiszę wszystkim, ale mega dziękuję za wyrazy wsparcia. Staram się dla drugiego kropka.
Ktoś pytał co się stało: zespół znikającego bliźniaka po prostu. Jeden z maluchów obumarł, drugi na razie ma się dobrze.
Ogromnie Ci wspolczuje [emoji26][emoji26]
Oby teraz z drugim maluszkiem bylo wszystko dobrze [emoji173][emoji173][emoji173]
 
@dżoasia widzę że masz IO , bierzesz jeszcze glucophage? Jutro idę do diabetologa bo z moją niedoczynnością, Hashi i glukozą 5,5 dostałam skierowanie na cito. Chciałam Ci też bardzo podziękować za słowa otuchy po tym jak w 4dpt zrobiłam betę i wyszła negatywna. Mialas rację że za wcześnie !Po to właśnie jest forum żeby dawać nadzieję i czerpać wiedzę! Nie wiem czy to hormony ale choć Cię nie znam to ...
 
reklama
Przepraszam, nie dopiszę wszystkim, ale mega dziękuję za wyrazy wsparcia. Staram się dla drugiego kropka.
Ktoś pytał co się stało: zespół znikającego bliźniaka po prostu. Jeden z maluchów obumarł, drugi na razie ma się dobrze.
Doczytałam kochana
Przykro mi ,ze tak się stało , ale musisz być silna dla tego drugiego szczęścia
 
Do góry