reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dżoasia widzę że masz IO , bierzesz jeszcze glucophage? Jutro idę do diabetologa bo z moją niedoczynnością, Hashi i glukozą 5,5 dostałam skierowanie na cito. Chciałam Ci też bardzo podziękować za słowa otuchy po tym jak w 4dpt zrobiłam betę i wyszła negatywna. Mialas rację że za wcześnie !Po to właśnie jest forum żeby dawać nadzieję i czerpać wiedzę! Nie wiem czy to hormony ale choć Cię nie znam to ...
Zawsze staram się wszystkie dziewczynki tu wspierać dobrym słowem, rozsądnym.
Ja biorę metformax sr. Na razie mam brać dalej :) U mnie glukoza zawsze w górnej granicy na czczo, ale za to jak mam wolne i jem "jak człowiek" to nigdy 1h po posiłku nie przekroczyła 135, a widzę, że niektórym tu lekarze zalecają nie przekraczać 140. Zresztą ten wynik 135 był najwyższy - przeważnie po posiłku mam tak 110-120 maksymalnie. Więc chyba git jak na razie ;) A Ty kochana kiedy jakaś wizyta? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zawsze staram się wszystkie dziewczynki tu wspierać dobrym słowem, rozsądnym.
Ja biorę metformax sr. Na razie mam brać dalej :) U mnie glukoza zawsze w górnej granicy na czczo, ale za to jak mam wolne i jem "jak człowiek" to nigdy 1h po posiłku nie przekroczyła 135, a widzę, że niektórym tu lekarze zalecają nie przekraczać 140. Zresztą ten wynik 135 był najwyższy - przeważnie po posiłku mam tak 110-120 maksymalnie. Więc chyba git jak na razie ;) A Ty kochana kiedy jakaś wizyta? :)
Ja biorę glucophage i w ciąży należy z tego "schodzić ". Endokrynolog, diabetolog, usg i inne badania bo mam 40 lat. Muszę sobie sprawić porządny kalendarz na 2019. Byłam u gin na NFZ (skierowania) i widziałam kropkę, czekam na 19.12 bo wtedy idę do doktora z kliniki i powinien coś więcej powiedzieć. Jutro na kopernika do diabetologa. Stres jest. A u Ciebie jak wizyta?
 
Dziewczyny kilka tygodni temu bylo tu na forum info o spotkaniu lekarzy w Krakowie ginekologow,embriologa,immunologa,czy ktos wie czy jest cos na YouTube? Czy zostalo cos ustalone?lekarze znalezli jakies zlote srodki co by Nam jeszcze lepiej pomagaly?
Byla jakas wymiana doświadczeń i wzajemne rady? Byla ktoras na tym meetingu? Nie pamiętam czy to było otwarte dla pacjentow?
 
Ja znowu z handlem :ninja2::ninja2::ninja2:
Prowadzę ciemne interesy :p
Dziewczyny mam też na sprzedaż nie całe opakowanie ( brakuje kilka sztuk ) fortil MEN dla naszych panow na poprawienie , polepszenie armi żołnierzyków ;)
Jak by któraś potrzebowała to zapraszam na priv :)
 
Jestem po usg. Jeden bliźniak obumarł. Drugi na razie ma się dobrze. Nawet trudno mi zdefiniować uczucia. Na razie sobie popłakuję.
Strasznie to przykre, że los nad tak doświadcza, ważne że jeden przetrwał i dobrze się rozwija, wirtualnie przytulam
@Dgd wow super niespodzianka, po historii że komórki słabe, gratulacje
 
Właśnie odebrałam wynik bety 189, 35dc
Radość miesza się z lękiem, mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze, kurcze ale się boję
Próbuję nadrobić forum nie było mnie kilka dni, w pracy meksyk, a w domku tylko kanapa i spanko, a chyba dużo się działo ostatnio

Piekny wynik! Powtarzasz za 2 dni?
 
reklama
Właśnie odebrałam wynik bety 189, 35dc
Radość miesza się z lękiem, mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze, kurcze ale się boję
Próbuję nadrobić forum nie było mnie kilka dni, w pracy meksyk, a w domku tylko kanapa i spanko, a chyba dużo się działo ostatnio

Gratulacje[emoji7] i kciuki za przyrost [emoji110]
 
Do góry