reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po transferze. Pani embriolog chwalila zarodki, że ładnie się podzielily. Podano mi jeden embrion osmiokomorkowy. Powiedziano mi, żebym zrobiła badanie z krwi 11 grudnia. Do wtedy mam zwolnienie lekarskie. Boję się dziewczyny
nie bój się i nie strasz kropka - dbaj o niego głaskaj brzuszek... teraz i tak nie masz na nic wypływu pozostaje czekać :)
 
To jeszcze ci podrosna :)
No i podrosły!
Dziewczynki moje! Miałyście rację! :D te moje pęcherzyki o które się martwiłam że mają 10,11mm to dziś po dwóch dniach mają 13,14mm. A te większe co miały 14,16 to dziś już mają 17 i 20. Dziękuję Wam wszystkie za kciuki! Uważam, że to forum ma moc. No i gdzieś tam dalej lekarz zauważył 7 pęcherzyk ale on ma 10mm. Kolejna wizyta jutro. A punkcja w poniedziałek lub najdalej w środę :)
 
Dziewczyny jestem po transferze. Pani embriolog chwalila zarodki, że ładnie się podzielily. Podano mi jeden embrion osmiokomorkowy. Powiedziano mi, żebym zrobiła badanie z krwi 11 grudnia. Do wtedy mam zwolnienie lekarskie. Boję się dziewczyny
To teraz 11 najtrudniejszych dni oczekiwania przed Tobą ,trzymam kciuki ✊✊✊
 
Czyli teraz w ciągu tych 11dni żadnych badań z krwi mam nie robić ? Dopiero po 11 dniach pierwsze badanie z krwi ?
Testow ciazowych siusanych mam nie robić w ogóle taki mi powiedział lekarz
 
reklama
Do góry