reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja niedoczynność tarczycy, IO i pcos, mąż wyniki książkowe - długi protokół tylko jeden zarodek -blastocysta w brzuszku... który właśnie się rozpycha i kopie mamusie :)
Ja mam mikrogruczolaka przysadki więc problemy z prolaktyna po za tym chyba nic... Mąż miał raka jądra ale podobno ten rak nie jest związany z oligospermia którą ma stwierdzoną... Dlugi protokół zarodek podany w 3 dobie jeden. 2 zamrożone w 5 dobie a jeden się zaczymal w 4 dobie... Życie jest ciężkie dla nas wszystkich... Teraz czekanie czy ten podany sobie da rade czy nie bo tamte się wolno rozwijaly do 5 doby tak mi powiedziano..
 
reklama
Ja mam mikrogruczolaka przysadki więc problemy z prolaktyna po za tym chyba nic... Mąż miał raka jądra ale podobno ten rak nie jest związany z oligospermia którą ma stwierdzoną... Dlugi protokół zarodek podany w 3 dobie jeden. 2 zamrożone w 5 dobie a jeden się zaczymal w 4 dobie... Życie jest ciężkie dla nas wszystkich... Teraz czekanie czy ten podany sobie da rade czy nie bo tamte się wolno rozwijaly do 5 doby tak mi powiedziano..
Wiara czyni cuda :) trzymam kciuki za Wasz cud!
 
dziewczyny mam pytanie was mam dni plodne wdrożyliśmy z mezem rano miałam plamienia krwia mozliwe ze to plamienie implementacjne czy moja wyobraź za bardzo działa dodam ze jestem po nie udanym in vitro i lekarz mowil ze mam dwa prcherzyki na prawym jajniku z reguly jest jeden ale moze leki sa jeszcze w oragnizmie
 
Mój mąż ma kryptozospermie, ale nasienie się poprawia od zabiegu usunięcia żylaków podwrozka nasiennego. W dniu punkcja mąż oddał nasienie i lekarz powiedział, że parametry są bardzo dobre sporo się poprawiły. Dziś mam transfer po 14 dniach będę wiedziała czy jest ciąża
A Twój mąż miał żylaki ? Przeszedł zabieg ? Bierze jakieś witaminy ?
U nas bylo tak ze maz w sierpniu zrobil badanie nasienia i wyszla koncentracja ponizej 1 mln. Zrobil badania hormonów fsh, prolaktyne, testosteron i tsh. Wyszlo ze prolaktyna podwyzszona ale nie duzo, a pozostałe w normie ale na pograniczu dolnej normy. Mial wizytę u urologa z usg i lekarz wykluczyl wszelkie zmiany tzn zylaki itp. Pozniej mielismy wizyte w Parens Rzeszow i tam maz dostal profertil po 3 miesiacach stosowania profertilu zrobil badanie tzn w listopadzie i nie bylo zadnej poprawy koncentracja dalej poniższyj 1mln, plemniki pojedyncze w parametrach o ruchy postepowym a, b, c i nieruchome d. Lekach powiedział ze mozemy jeszcze próbować poprawiac wyniki ale jesli po 3 mies nic sie nie poprawilo to szkoda czekac lepiej pezyhotowac sie juz do in vitro. Maz dostal teraz tabletki na poprawienie tych hormonow i obnizenie prolakryny i w polowie lutego ma sie zglosic z badaniem nasieni tzn z seminogramem i chromatyna plemnikowa. A ja mam sie zglosic w polowie stycznia do kontroli z polipami poniewaz raz sie pojawiaja a raz ich nie ma. Jesli w lutym wszystko bedzie ok to pod koniec lutego ma byc stymulacja. Aaa dostalismy listr z badaniami ale nie mamy ich na razie robic bo to wzYstko dopiero po badaniach meza w lutym. Dlatego chfichciałam zapytac jakie sa szanse na powodzenie przy takim problemie jak u nas. Lekarz ogolnie wypowiadal sie o 30% szans na powodzenie ogolem nie konkretnie o nas.
 
Mój mąż ma kryptozospermie, ale nasienie się poprawia od zabiegu usunięcia żylaków podwrozka nasiennego. W dniu punkcja mąż oddał nasienie i lekarz powiedział, że parametry są bardzo dobre sporo się poprawiły. Dziś mam transfer po 14 dniach będę wiedziała czy jest ciąża
A Twój mąż miał żylaki ? Przeszedł zabieg ? Bierze jakieś witaminy ?
Kochana trzymam mocno kciuki by sie udalo :)
 
reklama
Do góry