reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W końcu zadzwonili. Z 3 komórek zaplodnily się 2. Jeśli nic się złego nie wydarzy to w czwartek lub sobotę będzie transfer więc znowu czekam na wiadomości. Ale nas to ivf uczy cierpliwości.

Super! Zawsze to 2 szanse,teraz tylko najgorsze to czekanie.Ja wzięłam sobie tym razem cały tydzień wolnego w pracy wiec dziś posprzątałam sobie w dokumentach i piekę ciasto marchewkowe.
 
W końcu zadzwonili. Z 3 komórek zaplodnily się 2. Jeśli nic się złego nie wydarzy to w czwartek lub sobotę będzie transfer więc znowu czekam na wiadomości. Ale nas to ivf uczy cierpliwości.

Trzymam kciuki za bobaski.
Ivf uczy cierpliwości ale też ile nas nerwów kosztuje. Każdy etap, każda podgladanko, punkcja ile pobiora komórek, potem telefony od embriologiw, transfer, czekanie, beta, przyrost, serduszko .... Itd. Itd
 
W końcu zadzwonili. Z 3 komórek zaplodnily się 2. Jeśli nic się złego nie wydarzy to w czwartek lub sobotę będzie transfer więc znowu czekam na wiadomości. Ale nas to ivf uczy cierpliwości.

Bardzo ładny wynik. Trzymam kciuki za dalszy rozwój zarodków
Teraz będziesz mieć testy cierpliwości, najpierw do transferu, potem beta, potem serduszko. Never ending story ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)
Cudowne wieści.
Wszystkiego najlepsiejszego dla Waszej trojeczki.
Zyczymy sobie wiecej takich newsów
 
Do góry