reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny.
Wczoraj miałam transfer naszego jedynego mrozaczka . Wszystko poszło dobrze.
Jednak wieczorem zaczęłam czuć się źle , a w nocy pojawił się mega ból brzucha i biegunka ... dosłownie zwijałam się z bólu, czy któraś z Was miała podobne doświadczenie ? Zastanawiam się czy wpływ na to mają kosmiczne ilości tabletek ?
Poprzednio miałam transfer w trzy dni po punkcji i wszystko było Ok. Trochę się przestraszyłam ...
Z bólem brzucha miałam nocne akcje, ból chyba pochodził od jajników. Transfer się powiódł, jestem w ciąży:)
 
Czesc dziewczyny! Podczytuje was od jakiegos czasu i kibicuje po cichu
Przepraszam ze pierwszy raz sie odzywam i od razu z pytaniem ale potrzebuje zasiegnac waszej wiedzy
Jestem po pierwszym ivf (długi protokół) gdzie musielismy wszystko zamrozic bo moje endo mialo tylko 5mm! Endo zawsze mialam dosc cienkie ale dobijało do ponad 7mm przy inseminacjach
Teraz bedziemy podchodzic do cyklu mrożonego i znowu planuja dla mnie długi protokół z wyciszaniem plus potem wszystkie mozliwe wersje estrogenu(doustnie, dowcipnie i plastry). Jedyne co mnie martwi to to wyciszanie? Z tego co czytam rzadko kto to robi i boje sie ze wlasnie buserelina zahamowala porost endo.. z drugiej strony mysle ze powinnam zaufac lekarzom
Bylam ciekawa waszej opini, czy ktos mial wyciszanie przy cyklu FET, dlaczego woogle robia wyciszanie skoro nie musze produkowac jaj bo mamy zamrozone itp czy warto zagadac z lekarzem zeby pominąć wyciszanie? Dzieki z gory!
 
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)
Kochana, wielkie gratulacje! Nareszcie doczekalas się swojego cudu, niech trwa :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny! Podczytuje was od jakiegos czasu i kibicuje po cichu
Przepraszam ze pierwszy raz sie odzywam i od razu z pytaniem ale potrzebuje zasiegnac waszej wiedzy
Jestem po pierwszym ivf (długi protokół) gdzie musielismy wszystko zamrozic bo moje endo mialo tylko 5mm! Endo zawsze mialam dosc cienkie ale dobijało do ponad 7mm przy inseminacjach
Teraz bedziemy podchodzic do cyklu mrożonego i znowu planuja dla mnie długi protokół z wyciszaniem plus potem wszystkie mozliwe wersje estrogenu(doustnie, dowcipnie i plastry). Jedyne co mnie martwi to to wyciszanie? Z tego co czytam rzadko kto to robi i boje sie ze wlasnie buserelina zahamowala porost endo.. z drugiej strony mysle ze powinnam zaufac lekarzom
Bylam ciekawa waszej opini, czy ktos mial wyciszanie przy cyklu FET, dlaczego woogle robia wyciszanie skoro nie musze produkowac jaj bo mamy zamrozone itp czy warto zagadac z lekarzem zeby pominąć wyciszanie? Dzieki z gory!
Latte,
Ja bylam wyciszana Diphedreline 3,75 przy adopcji komorej jajowych. Szczerze ci powiem ze pani doktor robila to z dwoch wzgledow; zeby nas zsynchronizowac do transferu i uspokoic moje szalejace endometrium bo lubi bardzo szybko rosnac. Mysle ze chociaz to co u ciebie robia na pierwszy rzut oka jest nielogiczne to na drugi moze miec sens. Chca najwyrazniej endo wyciszyc i dolozyc ci bombowe dawki E2 zeby ruszylo z kopyta. Jest to jakas metoda. Pomimo to jak ci to spokoju nie daje pytaj lekarza o wszystko, po to jest❤️
 
Do góry