reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)
Uffff. Już mi kciuki odpadają:D Ale trzymam dzielnie dalej, choć kolejny kroczek za Tobą kochana:)
Dzisiaj jeszcze czekamy na Kurcię i Akatombo. Czy jeszcze ktoś? Wszystkim, które mają dobre wieści dzisiaj ogromniaste Gratki! Niech już będą tylko dobre.
 
Witam się w 1 dc. Jutro muszę zrobić progesteron i dać znać lekarzowi jaki wynik. Jak będzie ok to od 3 dc zaczynam stymulacje. Mam zapisany Puregon 225j. Jeśli cały czas biorę Ovarin to czy to wystarczy czy dodać jakieś witaminy? Moje AMH to 1,26.
Mega kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] owocnej stymulacji[emoji3531]
 
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)

Super wiadomości. Na pewno wszystko będzie dobrze. To musi być piękne nosic dwa serduszka w sobie :)
 
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)
Świetne wiadomości!!! Mega gratulacje!!!! [emoji8] [emoji3590] [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)
Super, ale ten drugi podgonił, cudownie, musi być dobrze i tyle
 
reklama
Do góry