reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ty sie do niej w koncu zameldowałaś?
Czekam na termin u rodzinnego. Do ginki nie ide, bo ona byla przeciwna immunosupresji, więc tu podejrzewam tez bedzie. W klinice ta immunolozka ma takie opinie, ze mnie predzej wywala za drzwi [emoji16]a moj domowy mam nadzieję, ze bedzie miec wywalone. W kazdym razie nie wyjde od niego bez skierowania. Nie spiesze sie, bo dopiero odstawilam leki, także tego...
 
reklama
Kochana mieszkam na Bayerach kolo Landshut a Ty? A co ma mi napisac na skierowaniu jakie badania? Za te kiry 142€ jeszcze ujdzie...
O ja cie krece:pmyslalam ze troche blizej ... ja przy granicy holenderskiej. Najlepiej tam zadzwoń , powiedza ci dokladnie co to ma byc, w miedzyczasie wysla ankiete do domu, bedziesz musiala sie wyspowiadac z calego leczenia i podlaczyc wszystkie wyniki badan , to wszystko potrwa pare miesiecy wiec sie bierz do roboty. Na skierowaniu lekarz musi ci wpisac ze jest to do: Transfusionmedizin a w powod : Kinderwunsch.Jakos to u mnie rak bylo.
Wogole masz do niej rzut beretem w porownaniu ze mna, mozesz sie ba wizyte umowic.
 
O ja cie krece:pmyslalam ze troche blizej ... ja przy granicy holenderskiej. Najlepiej tam zadzwoń , powiedza ci dokladnie co to ma byc, w miedzyczasie wysla ankiete do domu, bedziesz musiala sie wyspowiadac z calego leczenia i podlaczyc wszystkie wyniki badan , to wszystko potrwa pare miesiecy wiec sie bierz do roboty. Na skierowaniu lekarz musi ci wpisac ze jest to do: Transfusionmedizin a w powod : Kinderwunsch.Jakos to u mnie rak bylo.
Wogole masz do niej rzut beretem w porownaniu ze mna, mozesz sie ba wizyte umowic.
Oni nie przyjmuja na wizyty, pytalam. Teraz wszystko idzie poczta/mailem/telefonem.
 
Czekam na termin u rodzinnego. Do ginki nie ide, bo ona byla przeciwna immunosupresji, więc tu podejrzewam tez bedzie. W klinice ta immunolozka ma takie opinie, ze mnie predzej wywala za drzwi [emoji16]a moj domowy mam nadzieję, ze bedzie miec wywalone. W kazdym razie nie wyjde od niego bez skierowania. Nie spiesze sie, bo dopiero odstawilam leki, także tego...
Ciekawa jestem jakie opinie moze miec lekarz do ktorego wala drzwiami i oknami cale niemcy i dzieki ktoremu sa setki dzieci urodzone.
 
O ja cie krece:pmyslalam ze troche blizej ... ja przy granicy holenderskiej. Najlepiej tam zadzwoń , powiedza ci dokladnie co to ma byc, w miedzyczasie wysla ankiete do domu, bedziesz musiala sie wyspowiadac z calego leczenia i podlaczyc wszystkie wyniki badan , to wszystko potrwa pare miesiecy wiec sie bierz do roboty. Na skierowaniu lekarz musi ci wpisac ze jest to do: Transfusionmedizin a w powod : Kinderwunsch.Jakos to u mnie rak bylo.
Wogole masz do niej rzut beretem w porownaniu ze mna, mozesz sie ba wizyte umowic.
Dziekuje lekarz napewno wypisze mi skierowanie bo mam super lekarzy tzn ginekolog i domowy... obaj pochodza z pl wiec to ogarnę. Zaraz tam dzwonię gdubym m8ala problem z wypisaniem papierow lub cos to mogę sie zglosic .... no i jak teraz tam zadzwonie moge powiedziec ze bylam na eizellspende czy lepiej nie mowic???
 
reklama
Ciekawa jestem jakie opinie moze miec lekarz do ktorego wala drzwiami i oknami cale niemcy i dzieki ktoremu sa setki dzieci urodzone.
No przeciez jakby kazda zachodzila po pierwszym transferze to co to bylby za interes? Kochaaana! Kasa sie musi zgadzac, sama wiesz [emoji2] jak ja slysze, ze szczepienia daja 0,0% więcej szans na ciaze to co mam myslec? A na watku po poronieniach co druga po tym dziecko donosila? Ja nie twierdze, ze wszystko jest dla wszystkich, ale co im szkodzi sprobowac. U mnie w immunologie nie wierzą, ale intra podają [emoji38]
 
Do góry