reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A wiec dziewczyny streszcze wam moja wizytę w novium
4,5h badania, spisywania i wizyta z lewym i załapaliśmy się tez na wolskiego
Pierwsze co to mam wielka nadrzerke gdzie w Belgii się nie rusza,a tutaj zakazano mi od 6 lat dotykać bo samo zniknie przy ciazy:mad: oczywiście jest paskudna i to może być powód pierwszy brakiem ciazy
Drugi plan ściągnąć zarodka z Belgii do novium ale koszt nie z tej ziemi wiec zabiorę go tam tym bardziej ze jest tylko jeden ,ale najpierw posiew i jeśli jest dodatni to robimy kolkoskopie chyba nie dobrze zanotowałam nazwę
Co bardzo dziwiło lewego ze podchodząc tyle razy do in vitro nie mamy kariotypow które wczoraj zrobiliśmy
Dziś mam zrobi usg piersi czego nigdy nie robiłam i oczywiście wymaz z HPV jakoś tak
I teraz wolski hmm No nasienie słabe nawet bardzo i będzie starać się polepszyć choć może to się nie udac bo nikomu się nie udaje zrobić ze złego na dobre nasienie i teraz co mnie zaszokowało to ich metoda 8-) w klinice jest tak ze jeśli nie wychodzi in vitro przez 2 razy oni pobierają plemniki przez biopsje czyli przez jądra bo te które sam odda moga być uszkodzone i nie wystarczają do zapłodnienia dlatego ich metoda to metoda zabiegowa bolącą,ale skuteczna
Mój siedział taki blady ze myślałam ze skona ale z drugiej strony niech patrzy co my kobiety przechodzimy i tez niech pocierpi i niech zobaczy ze to nie jest tak łatwo bo czasem myślałam, ze jestem z tym sama ,a jego zadaniem to oddać nasienie to teraz dopiero zaczynał się schody i ciężka droga z jego strony tez( niby z jądra ściągane są młodsze i zdrowsze bo te co oddaje się od razu żyją do 3-4 h i obumierają)
Aaa dziewczyny Lewandowski słyszał o tym naszym słynnym forum może podczytuje ,ale mysle ze czyta same dobre komentarze [emoji14]
Wogole Novium jest najlepsza klinika w rankingu sam przyznał ze kiedyś był Białystok lecz teraz oni
Tyle ludzi było wczoraj jak na rynku drzwi się nie zamykały i wiecie co czułam ze nie jesteśmy sami z tym ,ze nie tylko my mamy problem i ze kazdy szuka tej pomocy ....
Wczoraj rano byłam w Krakowie wiec od 6-22 w aucie i w szpitalach i klinikach
W Krakowie zrobiłam kir i jeszcze raz ANA choć moga się zmienić nim wezmę tego zarodka bo przecież podlecze najpierw ta nadrzerke a to potrwa
Czy któraś miała z was ta kolkoskopie? Jak to wyglada? Jest bol ? Jaki to koszt?
Wczoraj zapłaciliśmy duza kasę ,a miała być tylko wizyta ,a wyszły badania
Ceny są kolosalne przyznam,ze byłam w szoku przy płaceniu
Ogólnie Lewandowski to madra głowa i powiedział ze widzi młodych ludzi chcących ale dla niego dziwne ze tyle razy i dalej nic i nic nie robią nic nie zmieniają żadnych badan dodatkowych jedynie to ze mam ta biopsje i jest dobra to już dobrze, mam jajniki piękne tylko paskudna nadrzerke
Dziś nie dałam rady zasnąć tyle myśli jak to poukładać
W Belgii mamy 2 refundacje
Tutaj zwolnienia z pracy, loty, hotele, i ta kasa gruba a tam jest refundacja ale może dla tych lekkich pacjentów dla których się powodzi mmam teraz wizytę u siebie z jednym z najlepszych lekarzy niby najlepszych w Belgii czekałam na ta wizytę 2 mc czy warto tam iść? Czy zacząć w novium? Wiem ze te pytanie powinnam zadać dla siebie bo wy za mnie nie możecie podjąć decyzji , ale może jakieś myśli podrzućcie ? Mam metlik
Ale z drugiej strony iść i może jeszcze dowiem się metody u naszego cudotwórcy w Belgii zapytać o ta nadrzerke i jeśli ten powiem nie ruszać to odpuścić leczenie w Belgii i nie tracić czasu i zacząć w novium?
Ale wam napisałam chyba mój najdłuższy Post jaki tutaj wstawiłam
Wczoraj nie odpisałam bo byłam
Padnięta i telefon tez był na wykończeniu
Wow ale streszczenie. Tak jak napisałaś musicie sami podjąć decyzję ale jak miałabym coś doradzić do idźcie i spotkacie się z tym cudo twórca z Belgii, tym bardziej że macie zarodek. Posłuchajcie do powiedzenia i może skorzystacie z jego usług na miejscu i się uda?
A jak będzie bez sensu gadał i nic nowego Wam nie zaproponuje to nastawcie się na Pl ale tak jak piszesz to wiem, że jest ciężko z urlopem, kosztami, dojazdami no i koszty są bardzo duze. Wiem co pisze bo my w UK mieszkamy a leczymy się w Pl.

Co do nadzerki to ja też miałam przed pierwszą ciąża i potem w ciąży. U nas w klinice powiedzieli, żeby zostawić i rzeczywiście sama zniknęła po porodzie, teraz mam za to polipa :( postępowanie takie samo. Nie ruszać, obserwować...

It to takie moje przemyślenia. Powodzenia.
 
Jejku jak i dlugi wasz post.. szukam doswiadczen dziewczyn ktore podchodzily do KD z miesniakami. Zeby sie czegos dowiedziec od was, musze przeczytac caly post???
Mam kilka miesniakow , na szczescie na zewnatrz scian macicy. Dwa miesiace temu mialam histerskopie podczas ktorej usunieto mi dwa male miesniaki na wewnetrznej scianie macicy plus dwa male polipy. Teraz jestem gotowa do Invitro z KD , zastanawiam sie jednak ile mam rzeczywiscie szans..? Pomozecie mi?
 
Jejku jak i dlugi wasz post.. szukam doswiadczen dziewczyn ktore podchodzily do KD z miesniakami. Zeby sie czegos dowiedziec od was, musze przeczytac caly post???
Mam kilka miesniakow , na szczescie na zewnatrz scian macicy. Dwa miesiace temu mialam histerskopie podczas ktorej usunieto mi dwa male miesniaki na wewnetrznej scianie macicy plus dwa male polipy. Teraz jestem gotowa do Invitro z KD , zastanawiam sie jednak ile mam rzeczywiscie szans..? Pomozecie mi?
Witaj. Tu na forum jest kilka babeczek, co są w ciąży z KD, więc pytaj, na pewno chętnie pomogą.
Co do szans z mięśniakami - ja nie mam doswiadczeń. Myślę, że najlepiej oceni to lekarz od ivf. Ja miałam jednego malutkiego to powiedzieli, że nie jest to przeciwwskazanie.
 
Witam.Piszę tu pierwszy raz choć przyznam że na forum zaglądałam niejednokrotnie.Jestem mamusią dwóch cudownych dzieci dzięki in vitro ( transfery świeżych zarodków 2010 i 2015 i oba zakończone powodzeniem).W poniedziałek 22.10 wróciłam po śnieżynkę - 5 dniowa blastocysta 2BB.To był mój pierwszy criotrsnsfer i stąd pytanie do Was Kochane.Czy znane są Wam przypadki że przy crio dochodzi do późniejszej implantacji zarodka?W poprzednich procedurach ze swiezych zarodków juz w 5 dpt miałam pozytywną betę.A teraz przy crio wyniki z 3dtp jak i 7dtp bhcg poniżej 0,001. Kolejna weryfikacja w piątek(11 dtp). Jeśli jest wśród Nas ktoś komu pozytywna beta wyszła dopiero na III weryfikacji..proszę o odpowiedź.I najważniejsze życzę Wam wszystkim drogie staraczki wymarzonych dwóch kresek na teście ciążowym

U mnie beta robiona w 6dpt była już wiarygodna tzn.jeśli wyszła negatywna to ciąży nie było a jak pozytywna (wartość coś koło 30 przy criotransferze) to w ciąży byłam. Ale to forum widziało już różne rzeczy...
 
reklama
Do góry