reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wiec mam wyniki (blastocysta)
7dpt 16.03
9dpt 32.08
11dpt 57.35

Dziewczyny... ja dalej nic nie wiem. W dodatku przyrost zwolnił ze 100% do 77%. Dalej norma... ale? Ratunku :(
Ja sie nie znam? Ale przeciez przyrost powinien byc o 60% a jest wiecej!!! Kurcia moze byc roznie, ale zadnych jaj pustych juz od poczatku soboe przypadkiem nie nabieraj do glowy! Skontaltuj sie z lekarzem i neta za 2 dni kolejna! Ja jestem dobrej mysli, pomodle sie [emoji8]
 
No wiec mam wyniki (blastocysta)
7dpt 16.03
9dpt 32.08
11dpt 57.35

Dziewczyny... ja dalej nic nie wiem. W dodatku przyrost zwolnił ze 100% do 77%. Dalej norma... ale? Ratunku :(
Kurciu masz podobnie do mnie. Też mi na początku w normie przyrastało,a potem zwolniła chociaż dalej niby mieściła się w tych przedziałach. Mam nadzieję,że u Ciebie skończy się jednak pozytywnie, tak jak u Motylka,a nie u mnie. Dalej trzymam kciuki, życzę siły i przytulam mega mocno.
 
No wiec mam wyniki (blastocysta)
7dpt 16.03
9dpt 32.08
11dpt 57.35

Dziewczyny... ja dalej nic nie wiem. W dodatku przyrost zwolnił ze 100% do 77%. Dalej norma... ale? Ratunku :(

Kurcze, chyba dalej nic nie wiemy... Ja tez mialam jeden przyrost 65% ale okazalo sie, ze jest wszystko ok. Zaczelas szybko tą weryfikację, wiec jakbys zaczela od dzisiaj weryfikacje to pewnie wszystkie bysmy ci gratulowaly.
Twoj Kurczaczek testuje twoja cierpliowsc, wiec chyba czeka cie kolejna weryfikacja w piatek.
 
reklama
No wiec mam wyniki (blastocysta)
7dpt 16.03
9dpt 32.08
11dpt 57.35

Dziewczyny... ja dalej nic nie wiem. W dodatku przyrost zwolnił ze 100% do 77%. Dalej norma... ale? Ratunku :(

Kurcia czytam co dziewczyny piszą bo moja beta przy transferach była 0 więc doświadczenie marne.
Trzymam z całych sił kciuki,żeby to był leniuszek i oby się udało!
 
Do góry