reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny , chciałam wam za wszystko podziękować !
Byłyście dla mnie ogromnym wsparciem w trudnych momentach , napewno nigdy nie zapomnę tego wszystkiego.
Mnie to już przerosło...
Widocznie nie nadaje się do walki z in vitro , moje 4 transfery zakończyły się porażka , nie ma już więcej sił na to,
Ja już gaszę swoje światło ,
Za was zawsze będę trzymać kciuki ,
Życzę wam wszystkim pięknych dzieciaczków.
@Olk@24 kochana wiem co czujesz też kilka lat temu walczyłam i nic z tego nie wyszło miałam chwile załamania ,zwątpienia też myślałam tak jak Ty .Ale po 5 latach wróciłam pamiętaj nie wolno nam się poddawać mamy o co walczyć wróciłam z przytupem mówi się że życie zaczyna się po 40 jak dla mnie to chyba się sprawdziło na początku wszystko pod górkę torbiele na jajnikach po 6 i 5 cm lekarz dalej stymulował żle obliczyliśmy dawki zabrakło mi leku w jeden dzień pod koniec stymulacji punkcja pobrali komóreczki zapłodnili 3 i wszystkie 3 podane w 3dobie po punkcji w 7dpt beta 42 w 9dpt beta 109 w 13dpt 516 ja się nie poddałam i mimo wieku walczyłam i walcze dalej także pamiętaj kochana odpocznij wyluzuj i do dzieła trzymam łapki za Ciebie nie możesz tak łatwo i szybko się poddać ....twoja historia musi zakończyć się heppy endem
 
Mozesz u dr Reichel- Fentz . Zobacz sobie jej strone internetowa, potrzebujesz skierowanie od gina albo lekarza domowego. Za kiry nie placi KK , placilam chyba 142€ . Wszystko poczta i mailami leci no chyba ze mieszkasz za rogiem.Gdzie ty mieszkasz zabko?
Kochana mieszkam na Bayerach kolo Landshut a Ty? A co ma mi napisac na skierowaniu jakie badania? Za te kiry 142€ jeszcze ujdzie...
 
reklama
Do góry