reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zabko, mnie dotycza stare ceny, oni od tego roku cos nowego wymyslili i jakies nowe pakiety z gwarancja porobili. Nie mam tych cennikow, ale za jedna stymulacje dawczyni plus transfer napewno okolo 6000€ . Dojazd, hotel za rogiem, i jakies dopalacze np embrioglue, intralipid ... musicie 7000€ miec w kieszeni. Wyslij im maila po niem albo angielsku. ❤️
Jeszcze jedno pytanko dostajesz wszystkie komorki od dawczyni i czekaja z nimi do blastocysty???
Cena jest ok u dr.Kulta placilam wiecej.
A za kriotransfer tez sie placi czy mialas w tej cenie?
Dzisiaj jeszcze do nich napisze i do tej innej kliniki co mi pisalas. A tam gdzie jesteś teraz ktorego lekarza polecasz?
annemarie a ten era test jest wazny dluzszy czas czy tylko kilka cykli?
Hope2018 dziękuję
 
reklama
A JA 44 jak tylko jest możliwość to trzeba realizować i spełniać marzenia. Nie było nam dane w wieku 20 lat zostać mamusiami to walczmy do końca. Jak byśmy nie miały tak silnego instynktu macierzyńskiego to byśmy odpuściły. Tak więc nie przejmuj sie swoim wiekiem. Jesteśmy jeszczemłode.❤.. A to na osłodę.
Podnosisz na duchu :-) a podchodzilas do ivf z komórkami dawczyni czy swoimi?
 
Dziewczyny, dzwoniłam do labo i jeden zarodek zdegenerował, a jeden dobił do blastocysty w siódmym dniu i został zamrożony. Ale jest słabiutki.
Klasa 4.3.3 lub jak kto woli 4CC. Czy któraś z Was ma ciążę/dzieciaczka z takiej blastki? Ja dopiero zaczynam z blastkami, do tej pory były 3-dniowce, więc średnio się orientuję...
4BC i 4CC [emoji173] [emoji173] nie ma słabych zarodków za to sa WALECZNE [emoji123]
Screenshot_20181030-203449.jpg
Screenshot_20181030-203423.jpg
Screenshot_20181030-203413.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181030-203449.jpg
    Screenshot_20181030-203449.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 637
  • Screenshot_20181030-203423.jpg
    Screenshot_20181030-203423.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 684
  • Screenshot_20181030-203413.jpg
    Screenshot_20181030-203413.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 641
Jeszcze jedno pytanko dostajesz wszystkie komorki od dawczyni i czekaja z nimi do blastocysty???
Cena jest ok u dr.Kulta placilam wiecej.
A za kriotransfer tez sie placi czy mialas w tej cenie?
Dzisiaj jeszcze do nich napisze i do tej innej kliniki co mi pisalas. A tam gdzie jesteś teraz ktorego lekarza polecasz?
annemarie a ten era test jest wazny dluzszy czas czy tylko kilka cykli?
Hope2018 dziękuję
Dostajesz wszystkie , wszystkie dobre zostaja zaplodnione i sa w embrioscopie pod obserwacja, zaleznie od ilosci hoduja do blastki i dostajesz tylko te najwyzszej klasy, wszystkie podejrzane , dziwnie wygladajace itp wylatuja .Masz zagwarantowany transfer 2 wysokiej klasy blastek. Reszta idzie do mrozenia . Kryo kosztuje 900€.Mna sie zajmowala Dr . Savelyeva jest tam nowa ale bardzo dociekliwa i staje na glowie jesli chodzi o powody niepowodzen. Transfer robila mi dr .Lazarovska tez wspanialy czlowiek i lekarz z mega doswiadczeniem.Era jest wazna dluzszy czas , bo jesli masz regularne cykle to okres do zaimplantowania sie nie zmienia. Pisz , jakby cos jeszcze ...❤️
 
@dżoasia dzięki wielkie. Właśnie tam kupułam,ale chciałam się upewnić jeszcze po tym,jak ostatnio na lutka w Ciechocinku wydałam niepotrzebnie tyle kasy. Potem to już tylko na Bratysławskiej brałam. Wczoraj mi G. ustalił termin transferu,ale jakaś średnia ta wizyta była. Zobaczymy co z tego wyniknie tym razem. Ty też się dziołcha zbieraj z tą @ i do bojuuuuuu :D
Nie dokończyłas jednego zdania :D "... ustalił termin transferu..." - naaaaaaa .... ???? :D
Jesu ja nie wiem kiedy @ przylezie ale męczy mnie od wczoraj jakieś przeziębinie, gardlo mega boli, jak jeszcze na początku cyklu intra dołożę to umrę :p Póki co leczę się gorącym piwem z sokiem z tarniny od teściowej (dobra z niej kobita, ze szczerego serca dała to może prędzej pomoże:p) A @ niech sie spóźni chociaż raz jak tego potrzebuję. Albo niech franca w ogóle nie przyjdzie, a co!
 
Jeszcze jedno pytanko dostajesz wszystkie komorki od dawczyni i czekaja z nimi do blastocysty???
Cena jest ok u dr.Kulta placilam wiecej.
A za kriotransfer tez sie placi czy mialas w tej cenie?
Dzisiaj jeszcze do nich napisze i do tej innej kliniki co mi pisalas. A tam gdzie jesteś teraz ktorego lekarza polecasz?
annemarie a ten era test jest wazny dluzszy czas czy tylko kilka cykli?
Hope2018 dziękuję

No Zabko...takie podejscie to rozumiem, dzialaj kochana! [emoji8]
 
reklama
Do góry