reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zabko, mnie dotycza stare ceny, oni od tego roku cos nowego wymyslili i jakies nowe pakiety z gwarancja porobili. Nie mam tych cennikow, ale za jedna stymulacje dawczyni plus transfer napewno okolo 6000€ . Dojazd, hotel za rogiem, i jakies dopalacze np embrioglue, intralipid ... musicie 7000€ miec w kieszeni. Wyslij im maila po niem albo angielsku. ❤️
Jeszcze jedno pytanko dostajesz wszystkie komorki od dawczyni i czekaja z nimi do blastocysty???
Cena jest ok u dr.Kulta placilam wiecej.
A za kriotransfer tez sie placi czy mialas w tej cenie?
Dzisiaj jeszcze do nich napisze i do tej innej kliniki co mi pisalas. A tam gdzie jesteś teraz ktorego lekarza polecasz?
annemarie a ten era test jest wazny dluzszy czas czy tylko kilka cykli?
Hope2018 dziękuję
 
reklama
A JA 44 jak tylko jest możliwość to trzeba realizować i spełniać marzenia. Nie było nam dane w wieku 20 lat zostać mamusiami to walczmy do końca. Jak byśmy nie miały tak silnego instynktu macierzyńskiego to byśmy odpuściły. Tak więc nie przejmuj sie swoim wiekiem. Jesteśmy jeszczemłode.❤.. A to na osłodę.
Podnosisz na duchu :-) a podchodzilas do ivf z komórkami dawczyni czy swoimi?
 
Dziewczyny, dzwoniłam do labo i jeden zarodek zdegenerował, a jeden dobił do blastocysty w siódmym dniu i został zamrożony. Ale jest słabiutki.
Klasa 4.3.3 lub jak kto woli 4CC. Czy któraś z Was ma ciążę/dzieciaczka z takiej blastki? Ja dopiero zaczynam z blastkami, do tej pory były 3-dniowce, więc średnio się orientuję...
4BC i 4CC [emoji173] [emoji173] nie ma słabych zarodków za to sa WALECZNE [emoji123]
Screenshot_20181030-203449.jpg
Screenshot_20181030-203423.jpg
Screenshot_20181030-203413.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181030-203449.jpg
    Screenshot_20181030-203449.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 636
  • Screenshot_20181030-203423.jpg
    Screenshot_20181030-203423.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 683
  • Screenshot_20181030-203413.jpg
    Screenshot_20181030-203413.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 640
Jeszcze jedno pytanko dostajesz wszystkie komorki od dawczyni i czekaja z nimi do blastocysty???
Cena jest ok u dr.Kulta placilam wiecej.
A za kriotransfer tez sie placi czy mialas w tej cenie?
Dzisiaj jeszcze do nich napisze i do tej innej kliniki co mi pisalas. A tam gdzie jesteś teraz ktorego lekarza polecasz?
annemarie a ten era test jest wazny dluzszy czas czy tylko kilka cykli?
Hope2018 dziękuję
Dostajesz wszystkie , wszystkie dobre zostaja zaplodnione i sa w embrioscopie pod obserwacja, zaleznie od ilosci hoduja do blastki i dostajesz tylko te najwyzszej klasy, wszystkie podejrzane , dziwnie wygladajace itp wylatuja .Masz zagwarantowany transfer 2 wysokiej klasy blastek. Reszta idzie do mrozenia . Kryo kosztuje 900€.Mna sie zajmowala Dr . Savelyeva jest tam nowa ale bardzo dociekliwa i staje na glowie jesli chodzi o powody niepowodzen. Transfer robila mi dr .Lazarovska tez wspanialy czlowiek i lekarz z mega doswiadczeniem.Era jest wazna dluzszy czas , bo jesli masz regularne cykle to okres do zaimplantowania sie nie zmienia. Pisz , jakby cos jeszcze ...❤️
 
@dżoasia dzięki wielkie. Właśnie tam kupułam,ale chciałam się upewnić jeszcze po tym,jak ostatnio na lutka w Ciechocinku wydałam niepotrzebnie tyle kasy. Potem to już tylko na Bratysławskiej brałam. Wczoraj mi G. ustalił termin transferu,ale jakaś średnia ta wizyta była. Zobaczymy co z tego wyniknie tym razem. Ty też się dziołcha zbieraj z tą @ i do bojuuuuuu :D
Nie dokończyłas jednego zdania :D "... ustalił termin transferu..." - naaaaaaa .... ???? :D
Jesu ja nie wiem kiedy @ przylezie ale męczy mnie od wczoraj jakieś przeziębinie, gardlo mega boli, jak jeszcze na początku cyklu intra dołożę to umrę :p Póki co leczę się gorącym piwem z sokiem z tarniny od teściowej (dobra z niej kobita, ze szczerego serca dała to może prędzej pomoże:p) A @ niech sie spóźni chociaż raz jak tego potrzebuję. Albo niech franca w ogóle nie przyjdzie, a co!
 
Jeszcze jedno pytanko dostajesz wszystkie komorki od dawczyni i czekaja z nimi do blastocysty???
Cena jest ok u dr.Kulta placilam wiecej.
A za kriotransfer tez sie placi czy mialas w tej cenie?
Dzisiaj jeszcze do nich napisze i do tej innej kliniki co mi pisalas. A tam gdzie jesteś teraz ktorego lekarza polecasz?
annemarie a ten era test jest wazny dluzszy czas czy tylko kilka cykli?
Hope2018 dziękuję

No Zabko...takie podejscie to rozumiem, dzialaj kochana! [emoji8]
 
reklama
Do góry