reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Laurka , a ty jestes juz po pozytywnym transferze?
Sorry, ale ogarniam tu wszystkich
Nie kochana, we sr za tydzien mam wizyte to bedzie 10dc i sie dowiem,mam blastusia więc pewnie to bedzie19-20dc.
Gadalam z ginka co nam robila 3xIUI i z jej doświadczenia accofil sie sprawdza przy braku implantacji,nie jestem pewna czy wlasnie to dostane,ale o zadnym innym leku nic nigdzie nie pisze,a wieki temu jak ona zajmowala sie in vitro to wlasnie to dawala przy braku tych kirow,takze nadzieja ogromna.
...
@annemarie podziwiam Twoja wiedze,czy mozesz polecic jakas fachową literature na nasz temat?
 
reklama
Wyobraź sobie / leczę się w Invictcie Gdańsk / leżę i ledwo się ruszam i dzwoni Gdansk wiec odbieram pada pytanie jak się Pani czuje? ?Ja w wielkim szoku i pytam dlaczego dzwoni i ze poprzednio nie dzwonili mówię że źle ze mam wzdety brzuch i podwyższone ciśnienie a ona ze właśnie rozmawiala z innymi Paniami i tez tak maja - obawiam się czy coś nie spieprzyli, ale co? ? Mam wziąść nospę ale nie potrafiła powiedzieć ile? ? Może wiesz ile jest dopuszczalne? Poprzednio nie brałam wogóle - niewiem co to będzie jeśli nie przejdzie do jutra mam jechać na Gdańsk jestem załamana
O cholera:odawalici cos przy transferze.?
 
Nie kochana, we sr za tydzien mam wizyte to bedzie 10dc i sie dowiem,mam blastusia więc pewnie to bedzie19-20dc.
Gadalam z ginka co nam robila 3xIUI i z jej doświadczenia accofil sie sprawdza przy braku implantacji,nie jestem pewna czy wlasnie to dostane,ale o zadnym innym leku nic nigdzie nie pisze,a wieki temu jak ona zajmowala sie in vitro to wlasnie to dawala przy braku tych kirow,takze nadzieja ogromna.
...
@annemarie podziwiam Twoja wiedze,czy mozesz polecic jakas fachową literature na nasz temat?
Laurko,
mi brakuje 9 kirow, tez na poczatku myslalam ze to moje problemy rozwiaze, nie rozwiazalo... z accofilem, intralipidem, encortonem trwalo to 6 transferow, zanim dotrwalam do dzisiejszego dnia. Nadzieje trzeba miec ze zaskoczysz na tym leku, ale wiesz , na spokojnie...❤️
 
Nie kochana, we sr za tydzien mam wizyte to bedzie 10dc i sie dowiem,mam blastusia więc pewnie to bedzie19-20dc.
Gadalam z ginka co nam robila 3xIUI i z jej doświadczenia accofil sie sprawdza przy braku implantacji,nie jestem pewna czy wlasnie to dostane,ale o zadnym innym leku nic nigdzie nie pisze,a wieki temu jak ona zajmowala sie in vitro to wlasnie to dawala przy braku tych kirow,takze nadzieja ogromna.
...
@annemarie podziwiam Twoja wiedze,czy mozesz polecic jakas fachową literature na nasz temat?
Po polsku ? Angielsku? What you want?;)
Duzo jest opracowan fachowych i naukowych, jesli w tym nie siedzisz na codzien , bedzie ciezko.
Zaraz cos ci wrzuce:D
 
W krk 360, ale to pewnie masz bliżej choćby do Łodzi :/


Tak jak dziołchy napisały - kiry to raczej co innego niz kariotypy. Jedno z drugim chociaż genetyka to raczej nie powiązane.


Anetka kiedy zabierasz swój "za mocny organizm" na wizytę? :D Jak się czujesz?
Niunia, na wizytę jutro ruszamy cała trójką ;)
Czuje się bardzo dobrze i to mnie trochę zaczęło martwić...
Chociaż spanie po pracy to już rytuał [emoji14]
 
reklama
O cholera:odawalici cos przy transferze.?


Nie nic nawet mąż byl przy transferze nic nie dawali nic się nie działo , tylko mąż z pytaniem juz po transferze a dlaczego i skąd 3 zarodki bo twierdzi ze widział jak wpadają 3 szt :oo2:pomyślałam że ma zwidy hehe. A czy mógłby ktoś kto leczy się w Invictcie potwierdzic ze dzwonią i pytają o samopoczucie następnego dnia ??
 
Do góry