reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wyobraź sobie / leczę się w Invictcie Gdańsk / leżę i ledwo się ruszam i dzwoni Gdansk wiec odbieram pada pytanie jak się Pani czuje? ?Ja w wielkim szoku i pytam dlaczego dzwoni i ze poprzednio nie dzwonili mówię że źle ze mam wzdety brzuch i podwyższone ciśnienie a ona ze właśnie rozmawiala z innymi Paniami i tez tak maja - obawiam się czy coś nie spieprzyli, ale co? ? Mam wziąść nospę ale nie potrafiła powiedzieć ile? ? Może wiesz ile jest dopuszczalne? Poprzednio nie brałam wogóle - niewiem co to będzie jeśli nie przejdzie do jutra mam jechać na Gdańsk jestem załamana
Małgoś - ja pinkolę, coś tu faktycznie chyba śmierdzi - wszystkie wzdęte i obolałe? Masz możliwość podjechać na wymaz z kanału szyjki albo do jakiegoś swojego zaufanego gina? A może zmienili medium do transferu zarodków i coś z nim nie tak?8-)

Niunia, na wizytę jutro ruszamy cała trójką ;)
Czuje się bardzo dobrze i to mnie trochę zaczęło martwić...
Chociaż spanie po pracy to już rytuał [emoji14]
jak jest spanie to jest dobrze :D Zatem do jutra, juterka :D Koniecznie pochwal się foto :)
 
reklama
Nie nic nawet mąż byl przy transferze nic nie dawali nic się nie działo , tylko mąż z pytaniem juz po transferze a dlaczego i skąd 3 zarodki bo twierdzi ze widział jak wpadają 3 szt :oo2:pomyślałam że ma zwidy hehe. A czy mógłby ktoś kto leczy się w Invictcie potwierdzic ze dzwonią i pytają o samopoczucie następnego dnia ??
@Małgoś86 - dzwonią , dzwonią - ja miałam końcem sierpnia punkcie w sobotę i poniedziałek dzwoniła położna z pytaniem o samopoczucie .
 
Nie nic nawet mąż byl przy transferze nic nie dawali nic się nie działo , tylko mąż z pytaniem juz po transferze a dlaczego i skąd 3 zarodki bo twierdzi ze widział jak wpadają 3 szt :oo2:pomyślałam że ma zwidy hehe. A czy mógłby ktoś kto leczy się w Invictcie potwierdzic ze dzwonią i pytają o samopoczucie następnego dnia ??
Hmmm dziwne że tak zadzwonili.Kochana jak do jutra Ci się nie poprawi jedź i dopytuj twoje zdrowie najwazniejsze
 
reklama
Dziewczyny u mnie zwrot akcji. Dla przypomnienia p
Lewy przerwal mi ostatnia stymulacje no jajka nie.rosly. dzis bylam ma wizycie zeby sprawdzic czy nie ma torbieli, patrzy sa wielkie 4. Nagle mowi ze cos wpadlo mu do glowy gdzies zadzwonil skonsultowal i zaproponowal punkcje.bo nie koniecznie moga to byc tprbiele tylko byc moze sa tam komorki. Sluszalyscie kiedys o takim przypadku?!
Co o tym sadzicie? To wgl jest mozliwe???
Na punkcje oczuwiscie sie zgpszilam nie mam nic do stracenia[emoji4]
Takze w.czwartek punkcja!
Ale zwrot akcji!!! Kciukiiiiii!!!!!!
 
Do góry